Piedzēries vīrietis Rīgā ar rokām un kājām sadauza 19 automašīnas

9 komentāri
Piedzēries vīrietis Rīgā ar rokām un kājām sadauza 19 automašīnas
DEGPUNKTĀ

Nedēļas nogalē kāds vīrietis veicis postošu maršrutu, virzīdamies no Valdemāra ielas līdz pat Senču un Miera ielas krustojumam. Rīdzinieks ar ekstremitātēm dusmās sita un spēra automašīnām, kas pagadījās viņa ceļā. Policijā uzsākta pārbaude, lai noskaidrotu precīzu sabojāto spēkratu skaitu.

Policija ziņo, ka kāds iedzīvotājs no sava dzīvokļa loga pamanījis nepazīstamu vīrieti, sitot automašīnas ar rokām un kājām visur, kur vien var aizsniegt. Kopā apskādēti 19 transportlīdzekļi.

Policija izsaukumu uz notikuma vietu saņēma ap plkst. 2.00. Nekavējoties nosūtīta policijas ekipāža, pēc aculiecinieka norādījumiem aizturēts 1990. gadā dzimis vīrietis, kurš atradies alkohola reibumā.

Aizturētais atradās aptuveni trīs promiļu stiprā reibumā. Savu rīcību viņš policistiem nespēja izskaidrot un savu trakošanu nemaz neatceroties. Policijā radušās grūtības ar lietas izskatīšanu, jo neviens no sabojāto auto īpašniekiem nav uzrakstījis iesniegumu.

Šobrīd likumsargi uzsākuši resorisko pārbaudi. Kriminālprocesu uzsākt nav iespējams, ja iecirknī netiks saņemts vismaz viens cietušās personas pieteikums.

Iespējams, transportlīdzekļu īpašniekiem nodarītie zaudējumi nešķiet apjomīgi, tāpēc viņi uz policiju nesteidzas. Brasas iecirkņa priekšnieks Atis Čakārnis dara zināmu, ka izmeklēšanai papildu informācija tomēr nāktu par labu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

9 komentāri