Piedzēries jaunietis sarīko jandāliņu kādā spēļu zālē

Komentāri
Piedzēries jaunietis sarīko jandāliņu kādā spēļu zālē
Ilustratīvs foto: LETA

24. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur kādā spēļu zālē bija izcēlies kautiņš.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa kādu jaunieti reibumā, kurš pastāstīja, ka vēlējies ieiet spēļu zālē, lai pasauktu paziņu. Taču, ieejot izklaides vietā, bārmenis jaunieti raidījis ārā. Puisis, lietojot necenzētu leksiku, atteicies izpildīt bārmeņa lūgumu. Drīz vien izcēlies konflikts, kas pāraudzis dūru apmaiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka nepilngadīgais nekārtību cēlājs ir 1,91 promiles reibumā.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri jaunieti apskatīja un nolēma hospitalizēt. Par notikušo informēta arī 17 gadus vecā jaunieša māte, kura telefoniski paskaidroja, ka dēlam pakaļ nebraukšot.

Puisim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl