Piedzēries jaunietis sarīko jandāliņu kādā spēļu zālē

Komentāri
Piedzēries jaunietis sarīko jandāliņu kādā spēļu zālē
Ilustratīvs foto: LETA

24. februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur kādā spēļu zālē bija izcēlies kautiņš.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa kādu jaunieti reibumā, kurš pastāstīja, ka vēlējies ieiet spēļu zālē, lai pasauktu paziņu. Taču, ieejot izklaides vietā, bārmenis jaunieti raidījis ārā. Puisis, lietojot necenzētu leksiku, atteicies izpildīt bārmeņa lūgumu. Drīz vien izcēlies konflikts, kas pāraudzis dūru apmaiņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Puisim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka nepilngadīgais nekārtību cēlājs ir 1,91 promiles reibumā.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri jaunieti apskatīja un nolēma hospitalizēt. Par notikušo informēta arī 17 gadus vecā jaunieša māte, kura telefoniski paskaidroja, ka dēlam pakaļ nebraukšot.

Puisim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl