Pēc strīda ar draudzeni jaunietis sabojā kāda daudzdzīvokļu nama vārtus

0 Komentāru
Pēc strīda ar draudzeni jaunietis sabojā kāda daudzdzīvokļu nama vārtus
FOTO: RPP

Piektdien, 27. janvāra naktī, Rīgas pašvaldības policisti devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds, iespējams, iereibis jaunietis dauza daudzdzīvokļu nama ieejas vārtus.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts izsaucējs, kurš norādīja uz salauztiem ieejas vārtiem. Vīrietis paskaidroja, ka pie ieejas ir videonovērošanas kamera, kura piefiksējusi kādu jaunieti sarkanā jakā, kurš vārtus sabojājis.

Apsekojot tuvāko apkārtni, likumsargi pamanīja trīs jauniešus, tostarp jaunieti, kas atbilda izsaucēja sniegtajam aprakstam. Policisti jauniešus apturēja un izskaidroja apstādināšanas iemeslu.

Viens no jauniešiem paskaidroja, ka bijuši pie norādītā nama, taču neko neesot bojājuši. Sarunā iejaucās otrs jaunietis un paskaidroja draugam, lai atzīstas, jo tāpat policisti noskaidros patiesību. Pēc brīža jaunietis apdomājās un atzina, ka viņam esot piezvanījusi draudzene, kura viņu nokaitinājusi. Jaunais vīrietis kļuvis nikns un sācis dauzīt vārtus. Sarunas laikā no jaunieša bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka.

Pēc brīža pie policistiem pienāca vēl viens vīrietis, kurš paskaidroja, ka viņš ir nama pārvaldnieks un vēlas nodot ierakstu no videonovērošanas kameras. Vīrietis atpazina jaunieti un vēlējās par mantas bojāšanu rakstīt iesniegumu Valsts policijā.

23 gadus vecais jaunietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietvedības nodrošināšanai.

0 Komentāru