Pēc naža ieduršanas kājā Latgalē līdz nāvei noasiņo vīrietis; vainīgais pats izsauc mediķus

1 komentārs
Pēc naža ieduršanas kājā Latgalē līdz nāvei noasiņo vīrietis; vainīgais pats izsauc mediķus
Foto: Artūrs Ķipsts/LETA

Trešdien ap plkst. 21.00 kādā no Krāslavas novada Kazanovas ciemata dzīvokļiem kopīgas iedzeršanas laikā izcēlies strīds starp diviem vīriešiem, kas beidzās traģiski.

Strīda laikā viens no vīriešiem ar nazi iedūra otram vīrietim kājā. Trauma izrādījās ļoti nopietna, un noasiņošanas rezultātā 1979. gadā dzimušais vīrietis mira, pirms notikuma vietā ieradās mediķi.

Vainīgo ir izdevies aizturēt turpat notikuma vietā, turklāt viņš pats izsaucis mediķus.

Uz aizdomu pamata par smagu miesas bojājumu izdarīšanu, kas izraisīja cietušā nāvi, tika aizturēts 1975. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, norāda Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes policijas vecākā inspektore Inese Fjodorova.

TOP komentāri

  • Kk
    +5 +4 -1

    Kk

    Euu ... Jūs nopietni.. čalim kas deva kukuli mentiem draud 5gadi aiz resteem.. kkāds lohs ar viktus ziņām sēž aiz restēm.. bet slepkava var mājās "tēju" dzert..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl