Pēc kautiņa pie bāra jauns puisis nonāk komā; tuviniekiem sajūta, ka policija negrib “krāmēties” ar šo lietu

2 komentāri

Pirms pāris dienām medijos izskanējušas ziņas, ka Rīgā, Iļģuciemā, pie bāra un kluba “Klubņika” nosists jauns puisis, taču tās izrādījušās baumas. Kautiņš pie iestādes patiešām bijis un cietušais smagā stāvoklī nonācis slimnīcā, bet aculiecinieki un radi šobrīd tiek iebiedēti, un vainīgie pieprasa klusēšanu.

Faktiski situācija saistībā ar incidentu “Klubņikā” ir šāda: jauns puisis Iļja pēc kautiņa pie kluba nonāk komā. Policisti viņa tēvu “pasūta” tālāk, kad vīrietis lūdz uzmeklēt dažus aculieciniekus. Vietējie saka, – ar “švaļu bandu” neviens negrib ķēpāties.

Vecāki par to, ka Iļja pēc kautiņa nonācis slimnīcā, uzzinājuši no ārstiem, taču jau pēc brīža kādā Latvijas krievvalodīgā ziņu portālā izlasījuši, ka radinieks ir miris. Tas visus satriecis, sekojuši aptuveni 40 līdzjūtību zvani, taču izrādījies, ka Iļja ir dziļā komā, un tajā brīdī, kamēr izplatās ziņa par viņa nāvi, patiesībā cīnās par dzīvību.

“Paldies Dievam, ka vecākiem nav pieejas internetam, piemēram, ”feisbukam”. Vecākiem jau tā ir slikti ar veselību, bet vēl kaut ko tādu rakstīt!” saka aculiecinieki.

Par pašiem kautiņa iemesliem cietušā tuvinieki saka – konflikts starp rajona puišiem bija samilzis jau iepriekš. Šis ir tikai rezultāts līdz galam neizrunātām lietām. Iļja pie klubiņa no sava vienaudža saņēmis divus sitienus pa seju un krītot neveiksmīgi atsities pret trotuāra apmali, secina viņa tēvs.

Cietušā puiša tēvs

Pirms tam skolā starp viņiem notika konflikts, tas puisis aizvainoja skolotāju, Iļjas klases audzinātāju. Tas notika pirms trim mēnešiem. Varbūt šoreiz tas bija iemesls kautiņam. Uzbrucējs mums zvanīja, atvainojās par izdarīto, pateica, ka tas bija izdarīts nejauši. Sist cilvēku, kurš ir stiprā alkohola reibumā, kurš iedzēris gandrīz nāvējošu devu… Viņš iesita divas reizes galvas apvidū, no tā Iļja nokrita zemē un atsitās pret asfaltu. Viņam konstatēts asins izplūdums smadzenēs, šodien taisa jau otru operāciju. Joprojām viņš ir mākslīgi izraisītā komā. Vēl nezinām, vai viņš pamodīsies. Gaidām, ceram… Tagad viņam nepieciešama atpūta.

Tikmēr vainīgais joprojām atrodas uz brīvām kājām, kaut gan arī iepriekš viņš nonācis policijas redzeslokā. Tuviniekiem ir sajūta, ka policisti viņu piesedz vai negrib “krāmēties”. Arī “Degpunktam” komentāri par šo notikumu netiek sniegti.

Tuvinieki ir pārliecināti, ka tagad vainīgais notikušo “pārtaisīs par pašaizsardzību”.

Sitējs esot bijis no vietējās bandas – izrādās, Pārdaugavā šādi haotiski grupējumi esot vairāki. Policija skaļi par tiem nerunā, bet noziegumi tikmēr krājas kaudzēs.

Vidējais šīs “grupas” dalībnieku vecums ir 20, 21 gads, no 18 līdz 20. “Viņi te, rajonā, ir pazīstami, kā puiši no tā sauktās bandas ”Moločiki”, vai ”Koļco Pjatjorki”. Viņi uzskata sevi par bandītiem,” stāsta Iļģuciema iedzīvotāji.

Pēc šīs intervijas mums piezvanīja liecinieki un cietušā puiša tuvinieki un pastāstīja, ka saņemti tieši draudi. Klubiņa logā pēc brīža ielidojis ķieģelis un gandrīz trāpījis bārmenei sejā.

Foto

TOP komentāri

 • Jānis
  0 0 0

  Jānis

  Śādi mudaki atzīst tikai spēku!Izvilksi stroķi, kādam iešausi kājā un tie ar slapjām biksēm rāpos pie tevis ja pavēlēsi!
 • uuu
  0 0 0

  uuu

  1 gadu atpakaļ man pie mājas uzbruka mudaki no grīvas masīva,man tas beidzās ar sSMAGIEM miesas bojājumiem, iedevu viņu vārdus(kurus pats atradu)policijai "0" emocijas policija neko nav uzsākusi veselu gadu gaidu kad tos puišeļus noķers!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl