Komentāri
Pēc dzīvokļa apzagšanas mēģinājuma iereibis kramplauzis nozieguma vietā aizmieg
FOTO: RPP

13. marta vakarā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Daugavgrīvā, kur ievērots kāds vīrietis, kurš, iespējams, cenšas apzagt daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, pamanīja, ka daudzdzīvokļu nama ārdurvīm ir izņemta ieejas durvju kodu slēdzene. Apsekota norādītā kāpņu telpa, pie viena no dzīvokļa durvīm pamanīts aizmidzis vīrietis, kuram blakus atradās maiss, skrūvgriezis un nolauzta loga palodze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi vīrieti pamodināja un jautāja, ko viņš kāpņu telpā dara. Manāmi iereibušais kungs atbildēja, ka atnācis sasildīties. Sarunas laikā vīrietis nespēja nostāvēt kājās un neorientējās apkārtnē.

Pēc brīža pie policistiem pienāca nama iemītniece, kura paskaidroja, ka viņas vīrs izsaucis policiju, jo redzējis kā iereibušais kungs nolauž starp 4. un 5. stāva esošā loga palodzi. Pēc tam vīrietis ar skrūvgriezi centies uzlauzt blakus esošā dzīvokļa durvis, tas neesot izdevies. Pēc neveiksmīgā dzīvokļa uzlaušanas mēģinājuma vīrietis turpat pie durvīm aizmidzis.

Lasi vēl