Pēc 2000 eiro ieskaitīšanas kontā no sievietes izkrāpj 3000 eiro

1 komentārs
Pēc 2000 eiro ieskaitīšanas kontā no sievietes izkrāpj 3000 eiro
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Jūnija sākumā, kādas sievietes kontā ieskaitot 2000 eiro, vēlāk krāpnieki no viņas izkrāpuši vairāk nekā 3000 eiro, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Mēneša sākuma policisti Latgalē fiksēja krāpšanas gadījumu, kurā ar 1982. gadā dzimušu sievieti sazinājās persona, kura uzdevās par bankas darbinieku un lūdza sievieti pārbaudīt savu kontu, lai pārliecinātos par ienākušiem naudas līdzekļiem. Pārbaudot bankas kontu, sieviete pārliecinājās, ka ir saņēmusi vairāk nekā 2000 eiro no kādas sievietes Latvijas bankas konta.

Krāpnieki pārliecināja sievieti, ka, lai viņas kontā varētu ienākt vēl lielāki finanšu līdzekļi, viņai ir nepieciešams sniegt savus bankas datus, ko sieviete arī izdarīja. Krāpniecisko darbību dēļ no sievietes tika izkrāpti vairāk nekā 3000 eiro.

Policija ir fiksējusi arī vairākus gadījumus, kuros krāpnieki piedāvā personām pasargāt savus finanšu līdzekļus. Tādējādi, vēloties pasargāt sevi no krāpniekiem apšaubāmā veidā, iedzīvotāji iekļūst šādu krāpnieku lamatās, atzina Kursīte.

Vairākos policijas fiksētajos gadījumos krāpnieki ir ne tikai izkrāpuši kontā esošo naudu, bet noformējuši ātros aizdevumus un tūlīt pēc naudas ienākšanas kontā to pārskaitījuši uz ārvalstu kontu.

1 komentārs