Patrulējot Rīgas ielās, policija notver “golfiņa” zagļus

Pievienot komentāru

Pagājušās darba nedēļas izskaņā “Degpunktā” jau vēstīja, ka galvaspilsētas kārtības sargiem izdevies notvert kādu vīru, kurš nakts aizsegā, domājams, centies nozagt dārgu “BMW”. Tikai dažas dienas vēlāk tajā pat apkaimē notverti vēl divi ļaundari – šoreiz abi aizturēti sēžam svešā “Volkswagen”.

Ap pustrijiem naktī pa tukšajām Pļavnieku ielām slīdošas policijas patruļas redzeslokā nonācis kāds ielas malā stāvošs “golfiņš”. Inspektori ievērojuši, ka auto ar aizsvīdušajiem logiem sēž kāds siluets, kas, pamanot garāmbraucošo patruļu, steigšus noslēpies. Tādēļ policisti apstājušies un atpakaļgaitā aizstūrējuši līdz auto, kurā tik tiešām kāds sēdējis.

Vīrietis pie paveca “VW Golf” stūres likumsargiem apgalvoja, ka tikai pasēž drauga automašīnā. Taču, vērīgāk apskatot transportlīdzekli, policistiem par to radušās šaubas.

“Tālāk jau policisti pamanīja, ka vadītāja pusē durvju slēdzene ir salauzta un automašīnā atrodas divas personas. Sarunas laikā ar šīm personām policijas darbiniekiem radās pamatotas aizdomas, ka cilvēki ir mēģinājuši transportlīdzekli nozagt,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Ielūkojoties policijas datubāzēs atklājies, ka pie stūres sēdošais jau vairākkārt tiesāts par auto zādzībām, turklāt arī iepriekš viņš pieķerts zogam tieši “VW Golf”.

“Aizdedzes vadi bija aprauti, kā arī mašīnas vizuālais stāvoklis liecināja, ka mašīnu mēģināja nozagt. Abas personas nodotas kolēģiem no Valsts policijas,” norāda RPP pārstāvis Bērziņš.