Pateicoties vērīgai Valmieras autoostas darbiniecei, “uz karstām” pēdām izdodas atrast garnadzi, kura apzaga sludinājumā iepazītu vīrieti

6 komentāri
Pateicoties vērīgai Valmieras autoostas darbiniecei, “uz karstām” pēdām izdodas atrast garnadzi, kura apzaga sludinājumā iepazītu vīrieti
DEGPUNKTĀ

Raidījums “Degpunktā” jau stāstīja par vīrieti, kurš uzticējās sludinājumā iepazītai dāmai un atstāja viņu vienu savā dzīvesvietā, pēc kā tika apzagts.

Daļu no nozagtajām mantām ir izdevies atgūt, pateicoties policijas ātrajai reakcijai un kādai vērīgai autoostas darbiniecei. Kā izrādījās, dispečere atcerējās, kurā autobusā zagle iesēdusies, un policistiem izdevās apturēt sabiedrisko transportu, lai to pārmeklētu.

Kā iepriekš vēstīts, sieviete pēc romantiskas ciemošanās pie vīrieša aizbēga ar zagtām mantām. Vairāk par notikušo lasi šeit! 

Lai dāmu notvertu, vīrietis tajā pašā dienā sazinājās ar policiju, kas pieprasīja viņas vizuālu aprakstu. Andris policistiem stāstīja, ka sievieti vārdā Evita atpazīt ir salīdzinoši viegli, pateicoties vairākām specifiskām iezīmēm.

Pēc neilga laika policijas rīcībā nonāca sievietes fotoattēls, kā arī tika noskaidrots, ka viņai pie rokas ir līdzi mazgadīga meitiņa. Ekipāža devās uz Valmieras autoostu un uzsāka meklēšanu. Procesā lielu artavu deva vietējā dispečere ar lielisku atmiņu.

Acīgā autoostas darbiniece norādīja uz specifisku transportlīdzekli, kurš likumsargiem noteikti jāpārbauda. Tas jau bija devies ceļā uz Rīgu kopā ar citiem pasažieriem.

Policistiem izdevās atrast autobusu, apturēt to un aizturēt sievieti.

Sievieti uz pāris dienām ievietoja izolatorā, bet viņas bērnu krīzes centrā ”Valdardze”. Šobrīd Evita ir atbrīvota un gaida tiesas lēmumu. Papildus šim nodarījumam vairākos Latgales iecirkņos pret sievieti uzsākti kriminālprocesi par līdzīgiem noziegumiem.

Video: Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā