Pateicoties apsardzei, Dreiliņos aizturēts privātmājas apzadzējs

Komentāri
Pateicoties apsardzei, Dreiliņos aizturēts privātmājas apzadzējs
Foto: Valsts policija

Pateicoties apsargu profesionālajai rīcībai, Dreiliņos aizturēts privātmājas apzadzējs, informē Valsts policija.

Vakar īsi pirms pulksten 16.00 Dreiliņos kādā privātmājā nostrādāja signalizācija. Šajā brīdī mājokļa īpašnieki neatradās savā dzīvesvietā. Notikuma vietā nekavējoties ieradās apsardzes darbinieki, kuri pamanīja, ka privātmājai ir uzlauztas ārdurvis un sabojāts logs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nama otrajā stāvā tika sastapts nepiederošs vīrietis ar somu, kurš nemācēja pamatot savu atrašanos svešajā īpašumā.
Apsargi aizturēja vīrieti, līdz notikumu vietā ieradās Valsts policijas Salaspils iecirkņa likumsargi, kuri viņu nogādāja iecirknī.

Policisti noskaidroja, ka par zādzības mēģinājumu aizdomās turētais vīrietis ir dzimis 1977. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīts – gan par zādzībām, gan par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Turklāt policistiem ir informācija, ka šis vīrietis varētu būt saistīts arī citiem nesen izdarītiem noziegumiem, un šobrīd šī informācija tiek pārbaudīta.

Saistībā ar izdarīto noziegumu pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, kas izdarīts, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl