“Pateica, ka manā vietā nebūtu braukusi uz policiju!” Cietušais vīlies policistu darbā

90. gados bija regulāra prakse, kad policisti visādos veidos pierunāja cietušos nerakstīt iesniegumus. Pēdējā laikā policija publiski sludina, ka statistika nav svarīga, galvenais ir cilvēku drošība, labklājība un labsajūta.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Vietējais
 • Harijs Saukums

  Harijs Saukums

  Policijai patīk videomantas. Man reiz apzaga dzīvokli. Atradās lombardā. Mantas izņēma bet nav atdotas līdz pat šai dienai. Bija tāds izmeklētājs Jānis, no K Valdemāra 103. Un Samčuka, kā viņa lūdzās lai pažēloju zagli un nerakstu iesniegumu. Fui policijai, nekad viņus necienīšu.
 • Inga
  0 -12 -12

  Inga

  Ir gan lohs - pats pazaudē savus krāmus un iedomājās, ka tagad atradējam jāskrien pie viņa pa galvu pa kaklu. Ir redzēts, ka policija nevar vienkāršas lietas izdarīt, bet te nu tiešām nav par ko sūdzēties - kas tur krimināls, ja vecis pakāš savu pekeli, kāds atrod un nopārdod. Nav ne zagts, ne no rokām ārā rauts. Droši vien pats nevar nevienu papīru uzrādīt, ka tās ir viņa mantas.
 • Aleksejs Steins

  Aleksejs Steins

  Vladjiks, jau vismaz varēja runāt valsts valoda, ja ir tik pareizs, nevis uzvesties ka imperialistisks okupantu pēctecis...
  • Victor Nevazhno

   Victor Nevazhno

   Jums neviens atļauju nelūgšot, kurā valodā aprunāties, jo esam brīvi cilvēki brīvā valstī, stūrgalvi! Aizliegums lietot non-ES valodas sabiedr. vietās un māsu medijos pagaidām vēl nav tapis. Tādi kā Jūs, jau esat stipri apnikuši, jo visur, kur vajag un kur nevajag, mēdzat bāzt virsū to savu nolādēto okupāciju!!!
   • ome

    ome

    Zini...Droshi vien nezini gan, ka okupacija nebija patikama.Latvija parkrievojas.Tas, ko sarazojam...galu, sviestu, kartupalus...aizgaja uz Krievzemi.Pashi iztikam ar subproduktiem.Ievazaja mums bled kulturu, samogonkas, kulaku speeku.
   • Corbie

    Corbie

    ome - ja nemaldos vini ievazaaja arii papeles un latvaanus... papeles jo tjip tur krievijaa skaitas baigais dekoratiivais koks :D no kura isteniibaa probleemu vairaak kaa vajag un taspats ar latvaaniem, kurus tipa lopbariibai taisijas izmantot, tiesa nezinu vai izmantoja vai ne... Es pat nestaados priekshaa kaa taadas idejas vispaar radaas nemot veeraa to ka taadu latvaani pat noplaut nav iespejams lai veelaak slimniicaa nenokluutu... nu un vienigais veids kaa vispar viniem izdevas okupeet Latviju tas ir skaitliskais paarsvars, jo ja buutu 1 pret 1 taadi klauni butu apsisti kaa mushas ar visaam papeleem un latvaaniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!