Pašvaldības policisti Āgenskalnā aiztur trīs laupītājus

3 komentāri
Pašvaldības policisti Āgenskalnā aiztur trīs laupītājus
Foto: Rīgas pašvaldības policija

2. oktobrī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes dežūrdaļā vērsās kāds vīrietis, kurš vienā no Āgenskalna diennakts pārtikas veikaliem esot aplaupīts. Vīrietim aptuveni pirms pusstundas pienākuši klāt trīs nepazīstami vīrieši un nolaupījuši mobilo telefonu un naudu.

Laupītāji veikalā vīrieti novērojuši un, ieraugot izdoto naudas atlikumu, pieprasījuši, lai to atstāj. Kungi nav slēpuši, ka par nolaupīto naudu plāno iegādāties degvīnu. Izsaucējs, sapratis, ka mierīgi mājās neaizies, atstājis aptuveni 30 eiro un mobilo telefonu, pēc kā nekavējoties devies uz tuvāko policijas iecirkni pēc palīdzības. Cietušais skaidroja, ka mēģinājis situāciju atrisināt pēc iespējas mierīgāk, jo mājās viņu gaida bērni un sieva gaidībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur pārdevēja apgalvoja, ka laupīšanu neesot ievērojusi. Tāpat arī nespēja norādīt virzienu, kurā personas devušās.

Netālu no pārtikas veikala pamanīta spēļu zāle. Apsekojot to, pamanīti trīs aprakstam atbilstoši vīrieši. Aizturēšanas laikā aizdomās turamie noliedza saistību ar notikušo, taču minēja apstākļus, par kuriem likumsargi nebija stāstījuši. Cietušais laupītājus atpazina, pēc kā viņi aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl