Pašvaldības policisti Āgenskalnā aiztur trīs laupītājus

3 komentāri
Pašvaldības policisti Āgenskalnā aiztur trīs laupītājus
Foto: Rīgas pašvaldības policija

2. oktobrī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes dežūrdaļā vērsās kāds vīrietis, kurš vienā no Āgenskalna diennakts pārtikas veikaliem esot aplaupīts. Vīrietim aptuveni pirms pusstundas pienākuši klāt trīs nepazīstami vīrieši un nolaupījuši mobilo telefonu un naudu.

Laupītāji veikalā vīrieti novērojuši un, ieraugot izdoto naudas atlikumu, pieprasījuši, lai to atstāj. Kungi nav slēpuši, ka par nolaupīto naudu plāno iegādāties degvīnu. Izsaucējs, sapratis, ka mierīgi mājās neaizies, atstājis aptuveni 30 eiro un mobilo telefonu, pēc kā nekavējoties devies uz tuvāko policijas iecirkni pēc palīdzības. Cietušais skaidroja, ka mēģinājis situāciju atrisināt pēc iespējas mierīgāk, jo mājās viņu gaida bērni un sieva gaidībās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur pārdevēja apgalvoja, ka laupīšanu neesot ievērojusi. Tāpat arī nespēja norādīt virzienu, kurā personas devušās.

Netālu no pārtikas veikala pamanīta spēļu zāle. Apsekojot to, pamanīti trīs aprakstam atbilstoši vīrieši. Aizturēšanas laikā aizdomās turamie noliedza saistību ar notikušo, taču minēja apstākļus, par kuriem likumsargi nebija stāstījuši. Cietušais laupītājus atpazina, pēc kā viņi aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl