Pastaigas laikā atrod “apslēptu mantu” – zagtu rolleri

0 Komentāru
Pastaigas laikā atrod “apslēptu mantu” – zagtu rolleri
Foto: Ekrānuzņēmums

Meklējot nomaļu vietu, kur mierīgi izvest pastaigā savu suni, kāds pilsētnieks, nesen krietni palīdzējis kriminālpolicistiem, un, domājams, pamatīgi apbēdinājis kādu garnadzi. 

Dažas minūtes pirms plkst. 22.00 vakarā Latgales pārvaldes dežūrdaļā atskanējis telefona zvans. Pastaigas laikā ar suni, kāds vietējais iedzīvotājs netālu no dzelzceļa uzgājis aizdomīgu braucamrīku, kas, viņaprāt, varētu būt zagts, tādēļ uz notikuma vietu nosūtīta viena no tuvumā esošajām policijas patruļām.

Pēc sarunas ar aculiecinieku inspektori kājām devušies uz pārsimts metru attālo vietu, kuru iepriekš fotoattēlos bija iemūžinājis kungs, un tur ievērojuši to pašu braucamrīku. Ziņojot par to dežūrdaļai, drīz vien saņemta atbilde, ka kārtības sargiem tomēr jāuzgaida, jo par šo atradumu ieinteresējušies kolēģi no Valsts policijas. Vēl mirklis un šeit piestājuši arī kriminālpolicisti.

Kad atradumu apskatījuši eksperti, tas atdots likumīgajam saimniekam, savukārt kriminālpolicisti uzsākuši garnadžu meklējumus. Galvaspilsētas kārtības sargi saka lielu paldies, kungam, kurš paziņojis par šo atradumu, jo, visticamāk, jau pavisam drīz šīs motorollers tik tiešām tiktu aizvests uz kādu citu slēptuvi, un tad jau diez vai to izdotos tik viegli atgūt.

0 Komentāru