Pārolainē atrasta mirusi sieviete; policija informē, ka baumas par vairākiem nogalinātajiem nav patiesas

0 Komentāru
Pārolainē atrasta mirusi sieviete; policija informē, ka baumas par vairākiem nogalinātajiem nav patiesas
KASPARS KRAFTS, F64

Sestdien, 11.janvārī, Pārolainē atrasta mirusi sieviete ar vardarbīgas nāves pazīmēm, informē Valsts policija, vienlaikus norādot, – ziņas par vairākiem nogalinātiem cilvēkiem Olaines apkaimē nav patiesas.

Kā informē Valsts policija, 11. janvārī, plkst.6.29 Pārolainē netālu no dzelzceļa stacijas aculiecinieks pamanīja uz zemes guļam pensijas vecuma sievieti bez dzīvības pazīmēm un ar galvas traumu. Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi, kuri konstatēja sievietes nāvi.

Tāpat notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa un Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargi.

Saistībā ar notikušo šobrīd Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 12. nodaļas (nonāvēšana) un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Šobrīd izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka notikušais, iespējams, ir savstarpēja konflikta rezultāts.

Vienlaikus Valsts policija informē, ka pēdējās dienas laikā ir saņemti daudzu iedzīvotāju jautājumi par to, vai Olaines iedzīvotājiem ir pamats satraukties, jo vietējo iedzīvotāju vidū esot izplatījušās ziņas, ka Olainē it kā nogalināti vairāki cilvēki.

Daži iedzīvotāji dzirdējuši baumas par it kā noslepkavotiem diviem cilvēkiem, citi – pat par četriem. Līdzīga informācija ievietota arī kāda Olaines apkaimes iedzīvotājiem paredzētām “Facebook” grupā. Valsts policija norāda, ka šī informācija nav patiesa.

“Šobrīd nav pamata uzskatīt, ka notikušais būtu saistāms ar sērijveida noziegumu. Turklāt ziņas vai citi ticami signāli par citiem vardarbīgā nāvē mirušiem vai cietušiem cilvēkiem šajā apkaimē nav saņemtas,” norāda policija.

Ņemot vērā policijas pašreizējo iegūto informāciju, šobrīd Olaines novada iedzīvotājiem nav pamata justies apdraudētiem. Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus neizplatīt nepārbaudītu informāciju un atgādina, ka Valsts policijas oficiālajai informācijai iespējams sekot līdzi oficiālajos sociālo tīklu kontos un mājaslapā.

0 Komentāru