Pārītis veikalā nozog “Lego”

Komentāri
Pārītis veikalā nozog “Lego”

7. decembrī Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot Iļģuciemā, ievēroja kādu satrauktu pāri, kurš iznāca no netālu esošā veikala un pēkšņi sāka skriet prom, cieši turot savas virsjakas. Izrādījās, – pāris veikalā nozadzis bērnu rotaļlietas.

Likumsargi nolēma pārbaudīt personu bēgšanas iemeslus. Viens no policistiem izkāpa no operatīvā transportlīdzekļa un skrēja personām pakaļ, dodot rīkojumu apstāties. Pāris atskatījās, taču turpināja bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc brīža personas panāktas un apturētas. Kārtības sargi lūdza izskaidrot bēgšanas iemeslus, taču pāris savus rīcības motīvus nepaskaidroja.

Sarunas laikā pamanīts, ka personas ir manāmā reibumā, par ko liecināja sašaurinātās acu zīlītes, neskaidrā runa un nekoordinētās kustības.

Pie sievietes pamanīts “Fiskars” nažu komplekts, bet aiz vīrieša virsjakas atrasts “Lego City” komplekts. Jautājot par preču izcelsmi, pāris neko paskaidrot nevarēja un solīja panākt likumsargu atbrīvošanu no amata.

Uz aizdomu pamata par abu preču zādzību no netālu esošā veikala personas aizturētas līdz apstākļu noskaidrošanai. Viens no policistiem devās uz veikalu, kur veikala pārstāve apstiprināja, ka pirms brīža divas personas veikalu apzagušas. Veikala darbiniece piekrita ar iesniegumu vērsties Valsts policijā, lai pāris tiktu saukts pie atbildības.

Personas aizturētas un izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl