Pārdaugavas bārā plosās alkohola apreibināts “mauglis”

4 komentāri
Pārdaugavas bārā plosās alkohola apreibināts “mauglis”
Ilustratīvs foto: LETA

Kādā Pārdaugavas bāra nesen uzdarbojies ļoti atraktīvs kungs, kurš, pamatīgā reibonī karājoties aizkaros un lustrās, pārbiedējis vienīgo bāra darbinieci. Kā sācies šī atpūtnieka neprātīgais uznāciens un kādas sekas tam būs?

Pirms dažām dienām ļoti nepatīkama situācijā Vaidelotes ielā iekūlusies kāda neliela bāra darbiniece. Slēdzot bāru ciet, kāds apmeklētājs, kurš bija manāmā alkohola reibumā, nemaz nevēlējās doties prom…

Pēc darbinieces kārtējā lūguma doties prom, atpūtnieks “eksplodējis” – viņš sācis ārdīties, sadauzījis pāris galdus un krēslus, tad noplēsis aizkarus un sava neprāta kulminācijā kā mērkaķis ieķēries vienā no lampām, kas nav izturējusi svaru, un huligāns ar visu lustru nogāzies zemē.

Kriminālpolicijā neslēpj, ka neparastākais šajā stāstā ir tas, ka visai cienījamā vecuma vīrs nekad iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Pats aizturētais esot skaidrojis, ka šajā vakarā vienkārši krietni pār mēru iedzēris un pazaudējis veselo saprātu. Acīmredzot rīts iecirknī un tikšanās ar likumsargiem bijusi gana laba mācība, lai turpmāk viņš šādos piedzīvojumos vairs neiekultos.

Foto

Video

Save

Save

Save

Save

4 komentāri