Par vīrieša saduršanu Salaspils policisti aiztur viņa dzīvesbiedri

0 Komentāru
Par vīrieša saduršanu Salaspils policisti aiztur viņa dzīvesbiedri
Ilustratīvs foto. (Mārtiņš Zilgalvis / f64)

Šā gada 3. februārī Valsts policija saņēma informāciju, ka medicīnas iestādē nogādāts jauns vīrietis ar durtu brūci vēderā.

Tika nozīmēta ekspertīze, kas apliecināja, ka vīrietim ir nodarīti smagi miesas bojājumi. Lai gan cietušais sākotnēji negribēja sadarboties ar policiju, likumsargiem bija pamatotas aizdomas, ka noziegumu kopīgas alkohola lietošanas laikā abu dzīvesvietā Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā izdarījusi viņa 1982. gadā dzimusī dzīvesbiedre. Izmeklēšanas laikā, līdz ar jaunāko ekspertīžu rezultātu saņemšanu, likumsargi ieguva pierādījumus, kas apliecina minētās sievietes saistību ar šo noziegumu.

14. novembrī, Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti aizdomās turēto sievieti aizturēja viņas dzīvesvietā.

Pašreizējā informācija liecina, ka starp cietušo vīrieti un viņa dzīvesbiedri alkohola reibumā sācies sadzīviska rakstura strīds. Tā rezultātā sieviete dusmu uzplūdā paņēmusi nazi un iedūrusi vīrietim. Savainotais vīrietis izgājis kāpņu telpā, saucot pēc palīdzības, un kaimiņš izsaucis mediķus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Jāpiemin, ka aizturētā iepriekš nav krimināli sodīta. Taču viņai jau iepriekš nebūšanas sagādājusi pārmērīga alkohola lietošana. Iepriekš pašvaldības policisti viņai vairākas reizes noformējuši administratīvo pārkāpumu protokolus pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 171. panta – par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskā vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

0 Komentāru