Par šo māju Ogrē klīst leģendas, vietējie cenšas tai iet apkārt ar līkumu! Kas tur notiek?

0 Komentāru

Kādai vienstāvu ēkai Ogrē vietējie labāk met līkumu. Kas tad notiek šajā mājā un kādi ir pēdējie notikumi, kas tikai apstiprina nelāgās leģendas par šo vietu?

Agrā svētdienas rītā šajā sociālajā mājā Ogrē bija vērojama sen neredzēta kņada. Kāda iedzīvotāja rīta agrumā secinājusi, ka viņas 64 gadus vecais paziņa jau otro dienu neatver savas istabiņas durvis, tādēļ izsaukusi policistus. Savukārt viņi drīz vien apstiprinājuši šaušalīgākās vietējo aizdomas.

Istabiņas saimnieks atrasts turpat uz sava mitekļa grīdas, kur gulējis milzīgā asiņu peļķē.

Šim vīram kā jau daudziem vietējiem esot paticis iedzert. Viņa miteklī nereti viesojušies arī citi grādīgo cienītāji. Šad tad šeit iegriezušies arī policisti, taču citādi neviens nav varējis iedomāties, ka veco vīru kāds varētu gribēt noslepkavot.

Foto

Patlaban likumsargiem ir arī versija par to, kurš varētu vīrieti gribējis noslepkavot. Lai arī likumsargi neapstiprina nogalinātā un aizdomās turētā draudzību, ir zināms, ka tajā pašā dienā, kad noziegums nācis gaismā, roku dzelžos saslēgts kāds 55 gadus vecs vietējais iedzīvotājs, kurš iepriekš it kā draudējis nogalinātajam.

Tāpat pēc nonākšanas izolatorā uz viņa apģērba atrastas asins pēdas.

Policisti norāda, ka šobrīd nozīmētas vairākas ekspertīzes, taču neslēpj, ka aizdomās turētais jau iepriekš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā un pat sēdies uz apsūdzēto sola – par slepkavību aiz cietuma mūriem pavadīti vairāki dzīves gadi.

0 Komentāru