Par savas nepilngadīgās pameitas pavešanu netiklībā aizturēts vīrietis, kurš ilgstoši slēpās no policijas

5 komentāri
Par savas nepilngadīgās pameitas pavešanu netiklībā aizturēts vīrietis, kurš ilgstoši slēpās no policijas
Evija Trifanova / LETA

Pirms kāda laika Valsts policija no izglītības iestādes bija saņēmusi informāciju par nepilngadīgu meiteni – Pārdaugavas iedzīvotāju, kuru, iespējams, pavedis netiklībā viņas patēvs, informē Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti izmeklēšanas laikā guva apstiprinājumu, ka vīrietis savu pameitu netiklās darbībās iesaistījis vairākas reizes gada laikā. Tas iesācies, kad meitene vēl bijusi mazgadīga. Pašreizējā informācija liecina, ka vīrietis aizticis meitenes intīmās zonas, kā arī mudinājis viņu pašai sevi glāstīt patēva klātbūtnē.

Uzzinājis, ka policija par viņa interesējas, pēdējo pusgadu aizdomās turētais vīrietis slēpās no likumsargiem.

Savukārt šā gada maija beigās policisti ieguva informāciju, ka meklēšanā izsludinātais vīrietis ir apmeties kādā dzīvoklī Rīgā. Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti devās uz konkrēto adresi, kur 1970. gadā dzimušo vīrieti aizturēja.

Aizturētais par šāda veida noziegumiem policijas redzeslokā iepriekš nav nonācis, taču vienu reizi sodīts par mantas bojāšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par 16 gadu vecumu nesasniegušas personas pavešanu netiklībā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Tāpat uzsākts kriminālprocess par mazgadīgas personas pavešanu netiklībā, par ko likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Valsts policija aicina pieaugušos būt vērīgiem – ja ir radušās vismazākās aizdomas, ka pret bērnu ir veiktas netiklas darbības, par to nekavējoties jāziņo policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

TOP komentāri

 • mammite
 • Tas
  0 0 0

  Tas

  Pasēdēs max 7gadus un izvaros nākamos.. Utt.. Saulaini sodi izvarotājiem
 • skats no malas
  0 0 0

  skats no malas

  Bérnu vajag uzklausít un tad noskaidrot.Kam tad ,lai bérns uzticas,ja ne mammai.Es gan esmu ome,bet mana mazmeita man 'loti uzticas,jo es palídzu vi'nai saprast un atrisinát problémas skolá,kur arí reizém ir bérni kas rada citiem problémas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl