Par nekaunīgu rīcību policisti no sabiedriskā transporta izsēdina iereibušu vīrieti

0 Komentāru
Par nekaunīgu rīcību policisti no sabiedriskā transporta izsēdina iereibušu vīrieti
FOTO: LETA

Vakar, 25. janvārī, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka 40. maršruta autobusā atrodas manāmi iereibis vīrietis, kurš ar savu uzvedību traucē citiem sabiedriskā transporta pasažieriem.

Kārtības sargi norādīto autobusu apturēja nākamajā pieturā, kur pie tā ieejas sastapta izsaucēju. Jaunā meitene paskaidroja, ka autobusā iekāpis vīrietis un, sēžot krēslā, vēlies virsū viņai un citiem pasažieriem. Savukārt uz aizrādījumiem vīrietis nereaģējis pat tad, kad pasažieri teikuši, ka saukšot policiju, stāstīja aculieciniece.

Ņemot vērā pasažieru teikto, iereibušais kungs no sabiedriskā transporta izsēdināts. Pats vīrietis par šādu notikumu pavērsienu pauda nepatiku un noliedza, ka būtu kādam traucējis. Vīrietis runāja nesakarīgi un nespēja patstāvīgi pārvietoties.

Nogādājot policijas dežūrdaļā, noskaidrots, ka vīrietis ir 2,01 promiļu reibumā. Iereibušajam pasažierim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

0 Komentāru