Komentāri
Par nekaunīgu rīcību policisti no sabiedriskā transporta izsēdina iereibušu vīrieti
FOTO: LETA

Vakar, 25. janvārī, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka 40. maršruta autobusā atrodas manāmi iereibis vīrietis, kurš ar savu uzvedību traucē citiem sabiedriskā transporta pasažieriem.

Kārtības sargi norādīto autobusu apturēja nākamajā pieturā, kur pie tā ieejas sastapta izsaucēju. Jaunā meitene paskaidroja, ka autobusā iekāpis vīrietis un, sēžot krēslā, vēlies virsū viņai un citiem pasažieriem. Savukārt uz aizrādījumiem vīrietis nereaģējis pat tad, kad pasažieri teikuši, ka saukšot policiju, stāstīja aculieciniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā pasažieru teikto, iereibušais kungs no sabiedriskā transporta izsēdināts. Pats vīrietis par šādu notikumu pavērsienu pauda nepatiku un noliedza, ka būtu kādam traucējis. Vīrietis runāja nesakarīgi un nespēja patstāvīgi pārvietoties.

Nogādājot policijas dežūrdaļā, noskaidrots, ka vīrietis ir 2,01 promiļu reibumā. Iereibušajam pasažierim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl