Par mēģinājumu mežā nožņaugt sievieti ar somas siksnu prokuratūra apsūdzējusi vīrieti

1 komentārs
Par mēģinājumu mežā nožņaugt sievieti ar somas siksnu prokuratūra apsūdzējusi vīrieti
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Prokuratūra nodevusi Rīgas rajona tiesai krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par mēģinājumu mežā ar somas siksnu nožņaugt sievieti, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Apsūdzība liecina, ka šogad vasarā apsūdzētais, būdams iereibis devies kopā ar cietušo cauri mežam. Vīrietis dusmās uz cietušo par viņam izteiktajiem pārmetumiem mēģināja viņu noslepkavot, proti, izmantojot sev līdzi esošo somu, no aizmugures uzmeta cietušajai ap kaklu somas siksnu, un savilka to sažņaudzot, pēc kā cietusī zaudēja samaņu.

Brīdī, kad cietusī atguva samaņu un gribēja somas siksnu no sava kakla noņemt, apsūdzētais atkārtoti savilka ap viņas kaklu siksnu, kā rezultātā sieviete atkārtoti zaudēja samaņu.

Atstājot cietušo bezpalīdzības stāvoklī mežā, apsūdzētais aizgāja no nozieguma izdarīšanas vietas. Savu noziedzīgo nolūku līdz galam īstenot apsūdzētajam neizdevās, jo cietusī, atgūstot samaņu, izsauca sev neatliekamo medicīnisko palīdzību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl