Par laupīšanu sadzīves tehnikas veikalā Viļānos aiztur vīrieti

0 Komentāru
Par laupīšanu sadzīves tehnikas veikalā Viļānos aiztur vīrieti
VALSTS POLICIJA

Par laupīšanu sadzīves tehnikas veikalā Viļānos aizturēts kāds vīrietis, informēja Valsts policijā (VP).

1. septembrī plkst. 10.57 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis saņēma informāciju par iespējamu laupīšanu Viļānos. Policija noskaidroja, ka kādā sadzīves tehnikas veikalā bija ieradies vīrietis, kurš bija izteicis vēlmi iegādāties mobilo telefonu. Pēc mobilā telefona apskates vīrietis mēģināja satvert iepakojumu, kurā atradās ierīce, taču, pateicoties veikala pārdevējas vērībai, vīrietim tas neizdevās, pēc kā persona izvilka nazi, kuru iepriekš bija paslēpis zem krekla, un virzīja uz pārdevējas pusi izsakot draudus. Sieviete izpildīja laupītāja prasību un ierīci atdeva.

Saņēmis kāroto, vīrietis veikalu pameta.

Pēc neilga laika Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis noskaidroja iespējamo vainīgo personu, kas izrādījās, iepriekš policijas redzes lokā nonācis, 2001.gadā dzimis vīrietis.

Operatīvo un izmeklēšanas pasākumu rezultātā policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot personas atrāšanās vietu un veikt aizturēšanu. Pie personas tika atrasts nolaupītais viedtālrunis un citi lietišķie pierādījumi.

Minētajai personai par paveikto noziedzīgo nodarījumu draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas, par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru