Par auto zādzību Rēzeknē aizturēti divi nepilngadīgie

1 komentārs
Par auto zādzību Rēzeknē aizturēti divi nepilngadīgie

Nepilngadīgi jaunieši Rēzeknē nozaguši automašīnu, kura atrasta un atdota likumīgajam saimniekam, bet vainīgie – divi nepilngadīgi jaunieši – aizturēti, informēja Valsts policijā (VP).

VP Latgales reģiona Rēzeknes iecirkņa darbinieki 23.oktobrī saņēma informāciju, ka naktī uz 23.oktobri Rēzeknē ir notikusi transportlīdzekļa zādzība. Persona konstatēja, ka ir nozagta viņai piederošā automašīna “Audi A4”, kura atradās uz ielas pie daudzdzīvokļu mājas.

Nākošajā dienā, 24.oktobrī, Rēzeknē, transportlīdzeklis tika atrasts un atgriezts likumīgajam saimniekam.

Veicot operatīvo un izmeklēšanas pasākumu kopumu, 26.oktobrī, tika noskaidrotas aizdomās turamās personas – divi 2003.gadā dzimuši jaunieši, kuri jau iepriekš bija nonākušas policijas redzes lokā par analoģiskiem noziegumiem. Par doto faktu tika uzsākts kriminālprocess.

Saistībā ar šiem notikumiem personām draud kriminālatbildība par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.