“Paldies Dievam, ka dzīvs, nav noslepkavots!” Iereibušu vīriešu konflikts Brasas apkaimē beidzas ar asinsizliešanu

Pievienot komentāru
“Paldies Dievam, ka dzīvs, nav noslepkavots!” Iereibušu vīriešu konflikts Brasas apkaimē beidzas ar asinsizliešanu
DEGPUNKTĀ

Rīgā, Brasas apkaimē, kādas daudzdzīvokļu ēkas pagrabstāvā pirmdien noticis asiņains incidents.

Vietējie ziņo, ka konflikts izcēlies starp diviem vīriešiem, kas atradās smagā dzērumā un strīdējās pašiem vien zināmu iemeslu dēļ. Mediķu brigāde vienu no iesaistītajiem vīriešiem nogādāja slimnīcā ar nopietnām durtām brūcēm kaklā.

Kazarmu ielas otrā nama iedzīvotāji ap plkst. 17.00, atgriežoties mājās no darba, pamanīja divas policijas automašīnas iepretim ēkas ieejas durvīm. Cilvēkiem īsti nebija skaidrs, kas krimināls noticis viņu kāpņu telpā, taču ātri vien atklājās, ka likumsargi pulcējas pie pagrabstāva dzīvokļa durvīm. Kā visiem zināms, tur dzīvo vīrietis, kas ikdienā aizraujas ar alkohola lietošanu.

Viens no pagrabstāva mitekļiem aizzīmogots ar policijas drošības uzlīmi, un ieeja dzīvoklī ir aizliegta. Zināms, ka tajā noticis uzbrukums vīrietim ar auksto ieroci, iespējams, nazi vai dzēriena pudeles šķembām. Vietējie ziņo, ka redzējuši, kā cietušo nogādā ārstniecības iestādē.

“Frizētavā ienāca cilvēks, kas bija klāt un redzēja. Teica, – paldies Dievam, ka dzīvs, nav noslepkavots,” raidījumam “Degpunktā” pastāstīja kaimiņiene.

Ņemot vērā, ka visas pazīmes liecina par dzērumā radušos konfliktu starp dzīvokļa īpašnieku un viņa ciemiņiem, ēkas iedzīvotāji vairs nav uztraukušies par savu drošību. Vainīgais esot aizturēts un nevienu vairs neapdraudot.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!