19 komentāri

Lai apturētu apkārtējiem bīstamu šoferi Ogrē, kārtības sargiem nācies pat šaut pa bēgošo “Cadillac”, kas neprātīgā ātrumā traucies pa pilsētas ielām.

Pagājušajās brīvdienās Ogres pilsētas svētku laikā īpašu policistu uzmanību izpelnījies kāds “Cadillac” vadītājs.

Viņš kārtības sargu acu priekšā ar slaidu loku iestūrējis kādā krustojumā, kur aizķēris ceļmalas barjeras, pēc kā, it kā nekas nebūtu noticis, turpinājis ceļu.

Protams, policisti drīz vien panākuši aizdomīgo spēkratu un lūguši tā šoferi apstāties. Autobraucējs paklausījis un turpmākās sarunas laikā ar inspektoru pat piekritis iepūst alkometrā, kas pēcāk apstiprinājis aizdomas un uzrādījis 2,7 promiles alkohola.

Lai arī šķiet, ka tā arī šis stāsts varētu beigties, patiesībā tas tikai sācies, jo autovadītājs brīdī, kad jau kādu laiku atradies divu policijas automašīnu ielenkumā, nolēmis aizbēgt – negaidīti iedarbinājis auto, nospiedis gāzes pedāli un, aizķerot abus kārtības sargu auto, kriminālfilmu garā aiztraucies pa Ogres ielām.

Lai apturētu bēgli, likumsargiem nācās raidīt šāvienus, kas veiksmīgi caururbuši abas “Cadillac” kreisās puses riepas, un šoferis pēc neilgās pakaļdzīšanās, nespējot vairs novaldīt auto, bijis spiests apstāties Brīvības ielā.

Tomēr viņam pieticis laika un spēka vēl kādu brīdi vazāt policistus aiz deguna, jau kājām skraidot pa tuvējo apkārtni. Inspektori aizbēgušo aizturējuši vien kādā privātā teritorijā, kur vīrietis bija noslēpies siltumnīcā.

Kriminālpolicijas priekšniece stāsta, ka pēc tam aizturētais tā arī nav spējis izskaidrot savas neparastās un apkārtējiem tik bīstamās rīcības motīvus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl