Pagrīdes benzīntanka īpašnieks ir pārsteigts par policijas vizīti un uzskata, ka nodarbojas ar “normālu biznesu”

1 komentārs

Salaspils kriminālpolicisti saņēmuši ziņu par to, ka kāda jau aizvērta pagrīdes degvielas tirgotava pilsētas pievārtē jau atkal atsākusi savu darbību.

Kriminālpolicisti vērsušies pie tiesneša, lai lūgtu atļauju piespiedu kārtā ielūkoties no apkārtējo acīm noslēptajā īpašumā un jau pavisam drīz negaidīti pārsteiguši tā saimnieku.

Policijas darbinieki ieradušies minētajā vietā un konstatējuši, ka kārtēji reizi šajā vietā ir tā saucamais nelegālā tipa benzīntanks.

Pēc policistu aplēsēm, nelegālajā benzīntankā atradusies aptuveni pusotra tonna degvielas, kas konfiscēta un kopā ar visām izņemtajām ietaisēm tālāk tiks nodota ekspertiem.

Kā norāda Valsts policijas Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas priekšniece Ļena Keine – Kaštaļjana, saimnieks par notikušo ir izbrīnīts un uzskata, ka Valsts policijas darbinieki izvērš sazvērestību attiecībā pret viņu. Vīrietis uzskatot, ka nodarbojas ar “normālu biznesu”.

Kriminālpolicijas priekšniece neslēpj, ka ikviena vieta, kurā reiz bijusi iekārtota alkohola vai narkotiku “točka” vai pagrīdes benzīntanks, arī turpmāk ir zem policistu lupas, tādēļ to saimniekiem nevajadzētu būt naiviem.