Paaicināja gaitenī un izšāva veselu aptveri: policija atklāj detaļas par slepkavību birojā Pārdaugavā

14 komentāri
Paaicināja gaitenī un izšāva veselu aptveri: policija atklāj detaļas par slepkavību birojā Pārdaugavā
LELDE MEŽMAČA, DEGPUNKTĀ

Asiņains noziegums otrdien noticis Rīgā, Pārdaugavā: biroja telpās kāds vīrietis nošāvis biroja darbinieku un pēc tam izdzēsis arī savu dzīvību.

Ap plkst. 12.30 dienā pie Kandavas ielas biroju ēkas piebrauca 47 gadus vecs vīrietis, iegāja iekšā un paaicināja sev pazīstamu 50 gadus vecu vīrieti iznākt gaitenī. Tur uzbrucējs izšāvis veselu aptveri no viņam legāli piederošas “Walter” markas pistoles, nogalinot savu paziņu, un pēc tam izdzēsis savu dzīvību.

Viena no versijām liecina, ka slepkava devies atpakaļ uz savu automašīnu, pārlādējis ieroci, un auto salonā nošāvās.

Pagaidām policijai nav zināms, kas izraisīja asinspirti, patlaban esot pāragri runāt, vai domstarpības bijušas privāta, darba vai biznesa attiecību dēļ.

“Pieejot pie uzņēmuma durvīm, paaicināja otru vīrieti, viņš viņu pazina. Kad tas izgāja ārā, atklāja uguni. Raidīja vairākus šāvienus. Pēc tam izdarīja pašnāvību tās pašas ēkas koridorā. Gan cietušā, gan vainīgā – abu mirstīgās atliekas atradām uz vietas,” Valsts policijas pārstāvis Andrejs Sozinovs ieskicē vēl vienu versiju par notikušo.

Notikuma vietā vairākas stundas pēc apšaudes dežurēja policija. Autoevakuators aizveda prom mašīnu, kas, visticamāk, piederēja kādam no bojāgājušajiem.

14 komentāri