“Opā! Izvilka maku, braucam!” Garnadzis izmanto upura reibumu un iztīra kabatas

0 Komentāru
“Opā! Izvilka maku, braucam!” Garnadzis izmanto upura reibumu un iztīra kabatas
Foto: "Degpunktā"

Tikai pateicoties Rīgas centrā uzstādītajām video novērošanas kamerām, galvaspilsētas pašvaldības policistiem izdevies izsekot kāda kabatzagļa pat 40 minūšu ilgam “uzbrukumam” iereibušam jaunietim.

Svētdienas agrā rīta stundā pilsētas videonovērošanas centra darbinieki netālu no Akmens tilta piefiksēja divus vīriešus. Lai arī tie neko nav pārkāpuši, kārtības sargu aizdomas raisīja fakts, ka viens no gājējiem ir pamatīgi piedzēris un knapi streipuļo, savukārt otrs kungs ir krietni vien stabilāks.

Tā abi nonāca līdz sabiedriskā transporta pieturai, un uz mirkli policistiem pat šķita, ka viņi šoreiz kļūdījušies. Tomēr pēc kārtīgi izturētas pauzes ļaundaris atklājis savus patiesos nodomus un no snaudošā vīrieša rokām izvilcis mobilo telefonu.

Vēl pāris minūtes, un garnadzis pārbaudījis arī cietušā mugursomu, taču acīmredzot, neatrodot tur meklēto, nogaidījis izdevību, līdz pienāk autobuss un tad pat palīdzējis iereibušajam piecelties. Acīmredzot noziedznieks nav pat nojautis, ka visus šos notikumus vēro arī turpat aiz stūra stāvošā policijas ekipāža.

Veicot aizturēšanu, garnadzis centās ātri mantas atdot to īpašniekam, tēlojot, ka abi ir draugi. Tomēr tad cietušais nedaudz atžirga un teica, ka nepazīst savu sarunu biedru.

Rezultātā gan cietušais, gan visai “slidenais tipiņš” nogādāti Valsts policijas centra iecirknī, kur aizturētā patieso nodomu noskaidrošanā iesaistīti kriminālpolicisti. Tāpat, ņemot vērā, ka policistiem radās pamatotas aizdomas, ka garnadzis pirms sava veikuma varētu būt lietojis kādas aizliegtas vielas šajā rītā, viņš nogādāts arī ekspertīžu centrā.

0 Komentāru