Komentāri
Ogres tirgū nebijis gadījums! Divi narkomāni no saldētavas nozog pusi cūkas
LETA

Ogres novada pašvaldības policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu uz vietējo tirgu, kur divi narkomāni no tirgus saldētavas nozaguši pusi cūkas. Pēc veiktās zādzības vīrieši ar visu “lomu” aizskrējuši uz Ogres stadiona pusi. Zagļi nav atrasti, taču vēlāk tirgus darbinieki, atkārtoti zvanot likumsargiem, norādījuši, ka vīrieši nozagto pusi cūkas atnesuši atpakaļ.

Tāpat Ogres novada pašvaldības policijas palīdzība bija nepieciešama spēļu zāles darbiniekiem Skolas ielā, Ogrē. Laimētavā bija ienācis kāds vīrietis, piedāvājot nopirkt dzīvu vistu un briežu ragus. Pēc atteikuma tirgotājs devies prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti vīrieti gan uzmeklējuši – viņš atrasts piedzēries guļam uz zemes kopā ar jau beigtu vistu. Policijai ir aizdomas, ka putns nozagts kādā lauku sētā Ogresgala pagastā, no kurienes pazudis arī gailis. Likumsargi par notikušo uzsākuši izmeklēšanu.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl