Ogrē vīrietis ar nazi uzbrūk policistam; likumsargs izmanto dienesta ieroci

2 komentāri
Ogrē vīrietis ar nazi uzbrūk policistam; likumsargs izmanto dienesta ieroci

Ogrē, Aizkraukles ielā, pagājušajā trešdienā vietējie iedzīvotāji izdzirdēja biedējošu troksni. Valsts policijas darbinieks kaimiņu mājā ar savu dienesta ieroci izšāva vairākas reizes, un tobrīd neviens no apkārtējiem nezināja, kas notiek.

Kāda sirma kundze slēpās aiz saviem viesistabas loga aizkariem un caur pavērto šķirbu vēroja, vai šāvieni ir sasnieguši mērķi un ievainojuši cilvēkus. “Varbūt tā bija policija, kas šāva, es nezinu. Pēc tam viņu nogāza zemē, un policija viņu aizveda. Es tikai redzēju, ka vīrietis bija ļoti agresīvs. Ļoti,” stāsta aculieciniece.

Pāri ielai, mājā, kurā atskanēja šāvieni, dzīvo aptuveni 70 gadus veca sieviete ar savu dēlu un meitu. Kopā ar meitu vienā istabā neilgu brīdi dzīvoja vīrietis, ar kuru viņa cerēja izveidot kopdzīvi.

Par kaimiņos dzīvojošo ģimeni un viņu neērto viesi apkārtējie zināja, taču negaidīja, ka nemitīgie konflikti pāraugs vardarbībā. Otrdienas vakarā aptuveni 50 gadus vecais vīrietis draudēja mājas iemītniekiem, ka šonakt viņi ies bojā. Notikušo atminas sievietes brālis. “Sāka dzerstīties, kļuva agresīvs.”

Izrādās, ka policija jau bija izsaukta trešdien ap plkst. 10.00, lai pieņemtu ziņojumu no ģimenes par meitas drauga agresiju – vīrietis iepriekšējā vakarā izdemolējis māju. Brīdī, kad policijas darbinieks pieņēma liecības, agresīvais vīrietis atkal ieradās ciemos.

Ogres kriminālpolicijas priekšnieks klātienē interviju nesniedza, taču stāsta, ka policijas darbiniekam nācās izšaut vairākus brīdinājuma šāvienus, pirms vīrietis nometa nazi un metās uzbrukumā ar dūrēm. Policists veica spēka paņēmienu, un nemiera cēlājs jau gulēja zemē. Šobrīd vīrietis atrodas izolatorā. Cik ilgi – nav zināms, jo kungam sakrājušās vairākas sodāmības, tajā skaitā, par braukšanu dzērumā, laupīšanu un miesas bojājumu nodarīšanu.

Tiesa, vietējie cer, ka ciemiņš nekad neatgriezīsies Aizkraukles ielā, jo cietusī ģimene atzīst, ka viņš ir spējīgs īstenot vardarbīgos draudus.

2 komentāri