Ogrē pēc stundām sakaujas divi skolēni! Jaunākajam galvas trauma, uz sejas palikuši zoļu nospiedumi

2 komentāri
Ogrē pēc stundām sakaujas divi skolēni! Jaunākajam galvas trauma, uz sejas palikuši zoļu nospiedumi
Foto: LETA

Pirmdien, 15. maijā, kādā skolā Ogrē izcēlies kautiņš starp diviem 12 un 13 gadus veciem skolēniem, portālam Skaties.lv apstiprināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. 

Kautiņā jaunākais no skolēniem guvis smagas traumas un šobrīd atrodas slimnīcā, savukārt policija veic izmeklēšanu un nozīmē nepieciešamās ekspertīzes, lai noteiktu gūto traumu apmēru, Skaties.lv pastāstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ance Rozīte.

Smagi piekautā 12 gadus vecā zēna veselības stāvoklis ir stabils un viņa dzīvībai briesmas nedraud, ziņo LETA. Aizdomas par to, ka cietušajam varētu būt galvas pamatnes lūzums, nav apstiprinājušās.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess.

Kautiņš starp 12 un 13 gadus veciem skolēniem izcēlies 15. maijā pēc stundām skolas teritorijā. Tā gaitā vecākais skolēns smagi piekāva jaunāko.

No notikuma vietas cietušais tika nogādāts Ogres rajona slimnīcā un pēc ārstu padziļinātas apskates vēlāk ar operatīvo transportlīdzekli aizvests uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu Rīgā.

Noskaidrots, ka cietušais saņēmis spēcīgus sitienus galvas apvidū. Uz sejas palikušie apavu zoļu nospiedumi liecina, ka cietušā zēna galva ar kāju spiesta pret zemi.

Tāpat noskaidrots, ka vienaudzi smagi piekāvušajam puisim šis nav bijis pirmais disciplinārais pārkāpums.