“Nu, ko! Apzagt gribēji?” – policisti Vecrīgā “uz karstām pēdām” aiztur ļaundarus, kuri mēģināja aplaupīt jaunu sievieti

0 Komentāru
“Nu, ko! Apzagt gribēji?” – policisti Vecrīgā “uz karstām pēdām” aiztur ļaundarus, kuri mēģināja aplaupīt jaunu sievieti

Galvaspilsētas policistiem pavisam nesen bija jāsadzen pēdas diviem vīriešiem, kuri mēģinājuši aplaupīt jaunu sievieti.

Īsi pēc pusnakts pašvaldības policijas Vecrīgas patruļa bija iegriezusies kādā atpūtas vietā, par kuras radīto troksni tikko sūdzējušies tuvējo māju iedzīvotāji. Nekāda garā saruna ar bārmeni gan neizdevās, jo vīru tālākie plāni negaidīti mainījās. Policisti saņēmuši ziņu no Vecpilsētas ielas 9, kur sievietei mēģināts atņemt telefonu.

Cietusī parādīja virzienu, kur pēcāk aizsteigušies laupītāji, un viņiem pakaļ devās policija. Tomēr šajā reizē, kā izrādās, ļaundari nav viss paslēpušies kādā šķērsielā, bet gan taisnā ceļā devušies uz priekšu, uz Mārstaļu ielu, kur viņus pamana cietusī.

Pēcāk noskaidrojies, ka uzbrukumā vainojams jaunākais no abiem aizdomīgajiem tipiņiem. Lai arī šajā reizē jaunkundze spēja stāties pretī ļaundarim un viņš no uzbrukuma vietas devās prom tukšām rokām, tas nebūt nenozīmē, ka šāda rīcība paliks nesodīta. Pret 43 gadus veco vīrieti, kurš centās atņemt jaunās sievietes telefonu, ierosināta krimināllieta par zādzības mēģinājumu.

0 Komentāru