“Iekriti!” Velozagli tiešā nozīmē piemeklē ļoti sāpīga mācība

1 komentārs
“Iekriti!” Velozagli tiešā nozīmē piemeklē ļoti sāpīga mācība
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kādam garnadzim tiesas spriedums būs tikai daļa soda par sveša braucamrīka nozagšanu. Īsi pēc nozieguma izdarīšanas viņš sāpīgi nogāzies.

Darba dienas vakarā Purvciema policijas patruļu, kas tobrīd bija ceļā uz kādu izsaukumu, apturējis satraukts garāmgājējs! Viņam bija nepieciešama steidzama policijas palīdzība. Kārtībsargi saņēma ziņu no kāda vīrieša, kuram narkomāns nozadzis velosipēdu.

Pa pēdām aizbēgušajam garnadzim kopā ar policistiem devies arī velosipēda saimnieks, kurš skrējiena laikā atklājis, ka zaglis, laižoties no saimnieka, nokritis un pamatīgi pārsitis galvu. Līdz ar to policistiem nebija ne mazāko šaubu mirklī, kad viņi panākuši skrienošo.

Pārbaudes laikā noskaidrots, ka šis vīrietis ir izsludināts Valsts policijas meklēšanā, bet, ņemot vērā, ka viņam bijusi nepieciešama mediķu palīdzība, tika nodrošināta apsardze līdz brīdim, kad ierodas Valsts policija. Vīrietis, kuram velosipēds tika nozagts, atguva savu braucamo un norādīja, ka vēlāk dosies uz Brasas iecirkni, lai rakstītu iesniegumu par zādzību – tās laikā bojāta arī slēdzene, tādējādi nodarīti materiālie zaudējumi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā