Komentāri

Vietās, kur atrodas iereibuši un agrāk sodīti cilvēki, kā arī asi priekšmeti, ir kā zīme lielām nepatikšanām. Ar nazi, kas pirms brīža kalpojis sviestmaižu gatavošanai, jau sekundi vēlāk tika paveikts smags noziegums.

Pagājušās nedēļas beigās Rīgā, Bauskas ielā, kādā dzīvoklī divi kungi un viena dāma nonākuši situācijā, ko sauc par mīlas trijstūri. Bijušais kavalieris ieradies pie savas mīlas un palūdzis naktsmājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl dzīvoklī atradies arī jaunais dāmas civilvīrs, un starp abiem kungiem sācies konflikts. Ciemiņš smagi sadūris gan savu izredzēto, gan viņas jauno draugu.

Pati cietusī, kurai nazis skāris kaklu, pašreiz jūtas apmierinoši. Arī viņas civilvīrs, lai arī brūces ir daudz nopietnākas, atsācis jau darba gaitas, jo ģimenei akūti nepieciešama nauda.

Es skatījos diskus, izvēlējos. Viņš uzbruka no mugurpuses – negaidot! Vīrs sabijās, viņš gulēja, atpūtās pēc darba. Nodomāja, ka viņš mani ir nodūris, bet es vienkārši nokritu.

Degpunktā: Tad jūsu vīrs paspēja?

Jā, bet viņš vēl viņam iedūra ar nazi, saprotiet.

Degpunktā: Uzreiz parādījās asinis?

Protams.

Degpunktā: Viņš tagad ir slimnīcā?

Nē, mūs izrakstīja. Visu sašuva, nāksies braukt uz ekspertīzi. Viņam tur mazliet pietrūka līdz artērijai.

Degpunktā: Es saprotu, ka vīrietis, kurš uzbruka, gribēja pie jums pārnakšņot?

Laikam, viņš teica, ka grib atpūsties, tad sāka teikt, ka nevienam nav vajadzīgs un tā tālāk.

Cietusī saka, – cerams policija pārbaudīs aizdomās turamā garīgo veselību. Sievietei radies priekšstats, ka uzbrucējs nav pie pilna prāta, kaut gan izplānojis visu bija smalki. Pat to, kā aizlavīsies līdz virtuvei pēc uzbrukuma ieroča.

Par notikušo incidentu kaimiņi saka – šādas sekas nav nekāds brīnums, mājā mēdz iegriezties daudzi antisociāli tipāži. Arī paši cietušie neesot nekādi paraugpilsoņi un reizi pa reizei nonākuši ne pārāk glaimojošās situācijās.

Lai nu kā, bet cietušie paliek cietušie un viņi patiešām bija nonākuši nāves briesmās. Noziegums kvalificēts kā slepkavības mēģinājums, nevis kā tīša miesas bojājumu nodarīšana, kaut gan iepriekš aizdomās turamais fizisku agresiju nebija izrādījis.

Aizdomās turamais ir apcietināts un viņam draud pat mūža ieslodzījums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl