Komentāri
Nozieguma vietā noķer divus pieaugušus vīriešus, kuri ar laužņiem bojā automašīnu
Valsts policija

Nozieguma vietā notverti divi automašīnas bojātāji – informē likumsargu pārstāvji.

Pirmdien, 10. oktobrī, pulksten 22.35 Valsts policija saņēma zvanu no kāda notikuma aculiecinieka par to, ka Pētersalas ielā divi vīrieši ar laužņiem bojā automašīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa policisti nekavējoties reaģēja uz izsaukumu un, ierodoties notikuma vietā, sastapa divus vīriešus ar laužņiem rokās. Vīrieši atradās pie automašīnas, kurai bija izsists stikls un bojātas durvis. Abi 1987. gadā un 1988. gadā dzimušie vīrieši tika aizturēti. Vīrieši agrāk ir tiesāti par zādzības mēģinājumu,” teikts policijas paziņojumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl