Noziedznieku banda sadedzina Rīgas nama pagalmā stāvošu auto – iedzīvotāji pieļauj, ka tā bijusi atriebība

0 Komentāru
Noziedznieku banda sadedzina Rīgas nama pagalmā stāvošu auto – iedzīvotāji pieļauj, ka tā bijusi atriebība

Nesen notikušais noziedznieku bandas sirojums pa Miera ielu liek tās iemītniekiem apšaubīt savas mājvietas iepriekš miermīlīgo apkārtni. Vienam no 71. nama kaimiņiem ap sešiem no rīta nācās noskatīties, kā sadeg viņa automašīna, turklāt visi mājas iemītnieki ir pārliecināti, ka tas darīts tīšuprāt.

Viens vai vairāki noziedznieki nedēļas nogalē plosījušies Miera ielā, visai īsā laika sprīdī paspējot nodarīt lielu kaitējumu. Izsisti vairāki daudzdzīvokļu māju un automašīnu stikli, turklāt tas darīts sešos no rīta, tumsas aizsegā.

Tomēr vislielāko posta darbu ļaundari pataupīja “reida” izskaņā – mērķtiecīgi izplānojot noziegumam veiksmīgāko tehniku, 71. nama pagalmā tika aizdedzināts pelēks “Honda Civic”. Vietējie norāda, ka ļaundari, iespējams, piestūmuši pie auto papīra konteineru un aizdedzinājuši to.

Auto dega atklātās liesmās, un ugunsdzēsējus nācās gaidīt desmit minūtes. Liesmas apvaldīt izdevās, taču, no kādam piederošās automašīnas pāri palicis tikai vraks, turklāt apskādēts arī blakus novietotais spēkrats. Mājas iedzīvotāji spriež, ka dedzināšana izplānota, pamatojoties uz pieredzi.

Vietējo versijas par ļaundarības nolūku atšķiras, jo noziedznieku rīcība nav bijusi haotiska – tieši otrādi, viss tika izdarīts operatīvi. Tiek izteikta versija, ka dedzinātāji darbojušies personisku motīvu vadīti.

0 Komentāru