Komentāri

Noziedznieki savus upurus nešķiro. Par to pārliecinājies arī Ukrainas vēstniecības konsuls, kura dzīvesvietā ielūkojis kramplauzis.

Šā gada pavasarī Ziemeļu iecirkņa izmeklētāji devušies uz kādu mitekli Pulkveža Brieža ielā, kurā gaišā dienas laikā paviesojies garnadzis. Viņš, laikā kamēr saimnieki nav mājās, uzlauzis dzīvokļa durvis un iekļuvis telpās, kur paķēris pirmās vērtīgās lietas, kas pagadījušās pa rokai un aizlaidies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā izmeklētājiem pirmajās pāris dienās nav izdevies sadzīt noziedznieka pēdas, bijis skaidrs, ka šīs lietas šķetināšana var arī ievilkties.

Lielākos sarežģījumus šajā gadījumā radījis fakts, ka zagli nebija redzējuši kaimiņi vai piefiksējušas novērošanas kameras. Tāpat nozieguma vietā bijuši atrodami vien daži pavedieni, kas varētu palīdzēt notvert ļaundari.

Tomēr pēc vairāk nekā pusgadu ilgušas izmeklēšanas vīriem izdevies nākt uz pēdām kādam iepriekš tiesātam, 31 gadu vecam vīrietim. Lai arī aizdomās turētais drīz vien aizturēts, pēc īsas atpūtas aiz restēm tiesa lēmusi, ka viņš uz izmeklēšanas laiku jāatbrīvo.

Likumsargi gan nedomā padoties un ir pārliecināti, ka no soda vīrietis neizbēgs.

Foto

 

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl