Nolauzti kociņi, apzīmēti soliņi un rupjības… Kandavā uzdarbojušies vandaļi

1 komentārs

Kandavas promenādē atkal uzdarbojušies vandaļi – nolauzuši jauniestādītos kociņus, uz ietvēm un soliņiem sarakstījuši rupjības un sabojājuši vairākus dekoratīvos elementus.

Kandavas Vecpilsētas promenāde lietus dēļ dienā, kad tur viesojās “Degpunktā” komanda, nebija cilvēku pilna, tomēr gan vietējiem jauniešiem, gan pieaugušajiem parka taciņas ir iemīļotas. To apstiprina arī promenādē sastaptā sētniece, kurai nācās tīrīt uz soliņiem un ietvēm sarakstītās muļķības un uzkopt citas vandāļu izdarības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz tiek pieļauta versija, ka promenādē pastrādātais vērsts policijas darbinieku virzienā. Iespējams, kādam nav paticis kārtībnieku darbs vai bijusi vēlme parādīt savu vienaldzību pret likumu. Par to liecina arī viens no parkā uzpūstajiem uzrakstiem, kas tulkojumā nozīmē “pie**āzt policiju”.

Jāpiebilst, ka 2014. gada nogalē “Degpunktā” komanda jau filmēja šajā pašā parkā pastrādātu vandālismu. Toreiz daži aizdomās turamie tika notverti un notiesāti. Iespējams, viņi izcietuši sodu un atgriezušies.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl