Nolauzti kociņi, apzīmēti soliņi un rupjības… Kandavā uzdarbojušies vandaļi

3 komentāri

Kandavas promenādē atkal uzdarbojušies vandaļi – nolauzuši jauniestādītos kociņus, uz ietvēm un soliņiem sarakstījuši rupjības un sabojājuši vairākus dekoratīvos elementus.

Kandavas Vecpilsētas promenāde lietus dēļ dienā, kad tur viesojās “Degpunktā” komanda, nebija cilvēku pilna, tomēr gan vietējiem jauniešiem, gan pieaugušajiem parka taciņas ir iemīļotas. To apstiprina arī promenādē sastaptā sētniece, kurai nācās tīrīt uz soliņiem un ietvēm sarakstītās muļķības un uzkopt citas vandāļu izdarības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz tiek pieļauta versija, ka promenādē pastrādātais vērsts policijas darbinieku virzienā. Iespējams, kādam nav paticis kārtībnieku darbs vai bijusi vēlme parādīt savu vienaldzību pret likumu. Par to liecina arī viens no parkā uzpūstajiem uzrakstiem, kas tulkojumā nozīmē “pie**āzt policiju”.

Jāpiebilst, ka 2014. gada nogalē “Degpunktā” komanda jau filmēja šajā pašā parkā pastrādātu vandālismu. Toreiz daži aizdomās turamie tika notverti un notiesāti. Iespējams, viņi izcietuši sodu un atgriezušies.

TOP komentāri

 • antons
 • Janixx
  +4 +4 0

  Janixx

  Esmu dzirdējis baumas, ka to esot izdarījusi kāda nepilngadīga meitene...
 • Anete
  0 0 0

  Anete

  Jap.. Es toreiz gāju pa promenādi un tur aizdomīgi staigājaa kāda meitene.... Bija agrs rīts...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl