“Nogrūda zemē un turēja nazi pie kakla!” Sieviete Jelgavā piedzīvo vardarbīgu laupīšanu

2 komentāri
“Nogrūda zemē un turēja nazi pie kakla!” Sieviete Jelgavā piedzīvo vardarbīgu laupīšanu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Trešdien, 17. jūlijā, Jelgavā kāda sieviete piedzīvoja, iespējams, savas dzīves baisākos brīžus, kad viņas māju apciemoja divi varmācīgi laupītāji. Kundzei izdevās palikt dzīvai, un jelgavnieki var neuztraukties, – varmākas jau ir aiz restēm.

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, gaišā dienas laikā Tērvetes ielas apkārtnē kāda 67 gadus veca sieviete kļuva par nežēlīgas laupīšanas upuri pati savās mājās. Divi vīrieši kundzes privātmāju kā aplaupāmu objektu jau bija noskatījuši iepriekš un negaidot ieradās ciemos.

Jelgavas policijas iecirkņa priekšniece Tatjana Flandere atklāj: “Manā skatījumā, darbības bija diezgan nežēlīgas. Sieviete bija nogrūsta zemē, bija arī turēts nazis pie kakla, tādā veidā apdraudot viņas dzīvību. Tika prasīts, kur atrodas nauda. Kad sieviete mēģināja izsprukt, viņa atkal nogrūsta zemē. Kad viss beidzās un vīrieši aizgāja, sieviete saprata, kas noticis, un gāja meklēt palīdzību.”

Pa karstām pēdām pāris stundu laikā kriminālpolicisti atrada abus uzbrucējus. Tie izrādījās divi rūdīti bandīti, kas ne reizi vien nonākuši policijas redzeslokā un jau sēdējuši cietumā. Šobrīd viņi atrodas īslaicīgā aizturēšanas vietā un tiek risināts jautājums par apcietinājuma piemērošanu.

Cietušajai sievietei nolaupīts mobilais telefons un aptuveni 200 eiro. Tālruni un lielāko daļu naudas izdevies atgūt.