Nogalināja narkotiku devas dēļ: vīrietis vardarbīgā uzbrukumā aplaupa sirmgalvi un izlec no piektā stāva

7 komentāri
Nogalināja narkotiku devas dēļ: vīrietis vardarbīgā uzbrukumā aplaupa sirmgalvi un izlec no piektā stāva
EKRĀNUZŅĒNUMS

Lai pēc iespējas ātrāk ievadītu nākamo narkotiku devu, kāds jauns vīrietis Purvciemā pagājušās nedēļas nogalē bija gatavs uz visu. Kādā dzīvoklī paveicis šausminošu noziegumu, viņš riskēja ar savu dzīvību un izlēca no piektā stāva balkona. Policija vīrieti pēc pāris dienām atrada un izolēja no sabiedrības.

Nedēļas nogalē kāds 31 gadu vecs vīrietis devās ciemos pie savas paziņas vecmāmiņas, kas dzīvo Rīgā, Deglava ielā. 80 gadus vecā kundze viņam atvēra durvis un ieaicināja dzīvoklī. Viņa diemžēl vēl nezināja, cik briesmīgs bija jaunā vīrieša vizītes nolūks. Miteklī tālāk notiekošo pa ausu galam dzirdēja arī kaimiņš Sergejs.

“Saimniece atvēra durvis, cilvēks ielauzās, viņai ļoti spēcīgi iesita. Var teikt, ka iesita nāvējoši. Paņēma 20 eiro un podziņu telefonu par 80 eiro. Pats neticamākais, ka izlēca no piektā stāva un nenositās, bet vēl aizkliboja,” stāsta kaimiņš.

Cilvēki redzēja, ka viņš piezemējas tieši uz muguras. Trieciena dēļ laupītājam pa gaisu aizlidoja apavi. Neesot izskatījies, ka vīrietim pat kaut kas sāpētu. Pagulējis zālienā pāris minūtes, viņš piecēlās, savāca izmētātos apavus un devās pie sev zināma narkotiku dīlera, lai par iegūto naudu nopirktu kārtējo devu.

Tikmēr, lai nokļūtu pie cietušās pensionāres, ugunsdzēsējiem nācās izmantot pacēlāju un uzlauzt balkona logus. Mediķi cietušo aizveda uz slimnīcu, kur viņa no gūtās galvas traumas gāja bojā. Ņemot vērā, ka varmāka jau iepriekš bija policistiem zināms, viņu izdevās atrast.

Par nodarījumu aizturētajam likumdošanā paredzēts cietumsods no pieciem līdz 15 gadiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā