Nodūra “pudeles brāli” apēstas kotletes dēļ? Atklājas baisas detaļas par Maskavas forštatē notikušo slepkavību

3 komentāri
Nodūra “pudeles brāli” apēstas kotletes dēļ? Atklājas baisas detaļas par Maskavas forštatē notikušo slepkavību

Maskavas forštates apkaimē policisti aizturējuši vīrieti, kas, dusmu vadīts, nogalinājis savu “pudeles brāli”. Bojāgājušais saņēmis nazi sirdī par to, ka bez atļaujas bija apēdis svešu kotleti. Pēc asiņainas izrēķināšanās slepkava līķi iemetis puķu dobē, bet pats turpinājis uzdzīvi savā miteklī.

Par asiņainajiem notikumiem Līksnas ielas 12. namā pagalmā policisti uzzinājuši no kādas sētnieces, kura agrā rīta stundā, uzkopjot teritoriju, nejauši uzgājusi līķi.

Upuris gulējis puķu dobē pats savu asiņu peļķē, un blakus viņam iesprausts zemē atradies virtuves nazis. Pēc mirkļa sētnieces norādītajā adresē kuplā skaitā sabraukuši likumsargi. Visu notiekošo pa logiem vērojuši apkārtnes iedzīvotāji. Viņi stāsta, ka policisti pat nebija paspējuši sākt nozieguma vietas apskati, kad pēkšņi no nama kāpņutelpas izskrējis kāds vīrietis.

Jau vēlāk atklājies, kā bēdzējs bijis kāds 41 gadu vecs vīrietis, vietējais iedzīvotājs no pirmā stāva dzīvokļa. Pēc aizturēšanas viņš nonācis policijas iecirknī, kur likumsargi viņu nopratinājuši. Noskaidrojies, kā liktenīgajā vakarā viņš kopā ar noslepkavoto lietojis alkoholu.

Par regulārajiem ciemiņiem vīrieša dzīvoklī zinājuši visi apkārt dzīvojošie, taču nevarējuši iedomāties, ka tik ierastie ķīviņi pāraugs vardarbībā un pat novedīs līdz šādām iznākumam. Turklāt lielākā daļa Līksnas ielā dzīvojošo joprojām uzskata, ka policisti kļūdījušies un pie atbildības ir saucams kāds cits.

Izmeklēšanas gaitā policistiem izdevies noskaidrot, ka par iespējamo motīvu šim noziegumam bijusi maltīte. Dzīvokļa saimnieka viesis bez atļaujas apēdis kotleti, saniknojot namatēvu, un par to nekavējoties saņēmis sodu – naža dūrienu sirdī.

Bēdīgi slavenajā Līksnas ielas namā pēc ilgiem gadiem beidzot iestājies miers. Slepkava un galvenais nemiera cēlājs diez vai tik drīz atgriezīsies, jo par šādu noziegumu krimināllikumā paredzēts bargs sods – vairāki gadi cietumā vai pat mūža ieslodzījums.