No degvielas uzpildes stacijas Piņķos nozagts skrejritenis! Lūdz atpazīt vainīgo

7 komentāri

Velosipēdu un skrejriteņu īpašnieku vieglprātība zagļiem ir kā medus maize, taču reizēm pat videokameru esamība un slēdzenes nepasargā no nepatīkamiem incidentiem.

Lai ātri un ērti nonāktu līdz savai darba vietai, degvielas uzpildes stacijā Piņķos, Inga katru dienu izmantoja elektrisko skrejriteni. Diemžēl sievietes iecienīto transportlīdzekli pamanīja arī kāds benzīntanka apmeklētājs un ceturtdien to nozaga.

Vīrietis dažu sekunžu laikā pārknieba slēdzeni un neviena nepamanīts aizstūma skrējieni līdz savai mašīnai, un aizbrauca nezināmā virzienā. Inga par zādzību ir informējusi policiju, kā arī likumsargiem nodevusi video materiālus, kuros redzams nozieguma brīdis.

Iegūtos videomateriālus Inga publicēja arī sociālajos tīklos ar mērķi palīdzēt likumsargiem pēc iespējas ātrāk atrast vainīgo un tikt pie sava skrejriteņa.

Sieviete lūdz visus, kas atpazīst vīrieti, nekavējoties ziņot par to policijai. Turklāt, potenciālos zagtās iekārtas pircējus aicina pievērst uzmanību skrejriteņa šasijas numuram. Turpmāk Inga apsolās būt piesardzīgāka un izmantot tikai kvalitatīvas slēdzenes, kā arī to iesaka darīt citiem elektrisko skrejriteņu īpašniekiem.