Nika Elekša mīklainā nāve Siguldā: Iekšējās drošības birojs atbrīvo aizturēto VUGD amatpersonu

Iekšējās drošības birojs (IDB) piemērojis ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonai, kura tika aizturēta privātu svinību laikā Siguldā bojāgājušā autosportista Nika Elekša nāves lietā, informēja IDB.

Atpakaļ uz rakstu

70 komentāri

 • ...

  ...

  Domaju,ka tauta palidzetu noziedot par info no ekstrasenes,ģimenei drosi vien ari interesetu stasts no Nika (lai vieglas smiltis) un ari tautai butu skaidrs.
 • Nesaprotu...

  Nesaprotu...

  Kapec visi vaino tikai D.?? Nemot vera,ko viena tante teica par pagatni???Esat tak pieaugusi cilveki (cerams),domajiet,ko rakstat,vainojat,neko nezinot!! Skataties objektivi! Kas isti ir ar S.,A.?? Man gan tur skiet kaut kas netirs...Varbut gimene var dot ko precizaku,kada informacija ir viniem..Jo cik saprotu S.un A. nav tik tiri kaa censas izradit,varbut kada skaudiba jau ieprieks bija pret Niku.Protams,ka visertakais veids ir uzgruzt visu uz D.- tak tik daudz anonimo pret vinu.. Neesmu D.puse! Esmu par to,lai istais vainigais sanemtu sodu,nevis nevainigo iesedinatu! Vel viens variants.. Ka butu gimenei sazinaties ar ekstrasensi no Igaunijas? Tad redz,kas radas ar Nika acim...Neskiet zeme metams variants.
 • Labi zinu
  +10 +10 0

  Labi zinu

  Ne pa velti paši ugusdzēsēji par Aizpurieti runa tā- Pats savu draugu būs nomušījis, jo viņš vienīgais 1dienā neieradās darbā un paņema zilo lapu, sieva izdzesusies no ugunsdzeseju wacap čata pat!
  • Jap

   Jap

   Nuuu iet stradat ar cilvekiem , kuri ir atbildigi pie si visa butu slimi..
   • Logiski

    Logiski

    Logiski ka ies uz darbu, liecibas tak jasaskano - vainas sajutas ne par ko arī nav :)
  • Labi zinu 2

   Labi zinu 2

   Kuri ugunsdzeseji? Dairis un Denijs? Parejie cik zinams raksta iesniegumus , lai ar siem individiem nebutu jastrada kopa. Un Dairis darba stasta ka parsitis pret zobu.. bet sita tak 1x. Tad parsita pret zobu un degunu ar 1 sitienu ?
   • Interesanti

    Interesanti

    Ko tad viņš vienreiz iesitot pats sev pārsita?
  • Ir jābūt

   Ir jābūt

   Pilnīgi ķertam, lai ietu vēl tajā intrigantu midzenī strādāt pēc visa tā ka sabojāja pasākumu ar šo iznākumu!!! Lohi jūs
 • Jaa

  Jaa

  ID tak beidz dirst aizstavesi ari pagatnes notikumus ko sis cilveks pastradaja
 • Suzanna

  Suzanna

  Klau, vai kāds atceras 2014.gadu, kad Valmierā tika piekauts un pēcāk Gaujā atrasts basketbolists Bedritis? Vai viņam pirms tam nebija Tintē domstarpības ar Nika sitēju???
 • Mārīte Eihe
 • ...

  ...

  Pašā sākumā visiem bija viena versija - īsti nekas nenotika, Niks vienkārši aizgāja, pēcāk laikam izdomāja, ka Dairim mazāk nepatikšanas būs un teiks, ka bijis viens konflikts pēc kā Niks aizgāja, tagad kad pakaļas deg Aizpurietis un Dainis katrs par sevi un viens pret otru! 1. Aizpurietim nevajag iztaisīties baltam un pūkainam, tas vien liek nojaust un pieļaut, ka otrajā konflikā viņš bija tas, kas klapēja Niku. Konflikts sākās, jo Aizpurietis uzkūdija Dairi uz Niku, tak zināja, kuru kūdīt, slava Dairim laikam iet pa priekšu! Atbrauca policija, Dairis & co izgāja, pateica, ka uzšāvis tikai pļauku un šie aizbraukuši! Pieļauju, ka tiešām Dairis ar Niku salabuši, jo neredzu citu iemeslu kāpēc Niks palika ballēt. Un tad bija otrais konflikts, kurā bija iesaistīts Niks un misters x (vai nu Dairis, vai nu Aizpurietis, vai iespējams abi kopā! To cerams, ka izmeklētāji noskaidros! Bet to, ka Aizpurietis ir konflikta iniciātors tas ir skaidrs! Par abu pušu komentāriem, kas vērsti “dīvānu ekspertiem”, ja nemainītos liecības n reizes, pat policijas, ja viss būtu tik tīrs (kā viesu māja nākamajā rītā!) tad te nebūtu ko komentēt! Paši sev un policija jums ar vēlēšanos atmāzēt izdarīja lāča pakalpojumu! Bet par to ir jārunā un jārunā skaļo, un ilgi !!! Jo gribas ticēt, ka Nika nāve pasargās kādu citu, kāds pirms sist padomās un kāds saprotot, ka nebūs labi vienkārši aizbrauks mājās, kāds cita sapratīs, ka pazīšanās nepasargās no soda!
  • ...
  • Liecinieks

   Liecinieks

   Viss notika otrādi! Dairis un viņa pajoliņš dravdziņš Kūdīja!!! Atceries to!
  • Pretigi

   Pretigi

   Artis Aizpurietis-jubilars, kuditajs!! Dairis-sitejs! Abi uz vienas rokas taja vakara bijusi, norijusies neadekvatie lopi!! Tagad jau katrs slepjas sava sturi un maina liecibas! Nenositiet viens otru, vainojot viens otru, nebus brinums..
   • ID

    ID

    Tu pats izdomāji nosaukumu savam komentāram - PRETĪGI !!!
   • Slo

    Slo

    Komentāra nosaukums 100% atbilstošs!
   • ID..

    ID..

    Sedi bikses! Labak butu pazelojis savus draudzinjus, kas sobrid arstejas ar psihologa palidzibu..:D Tak smagi vinjiem!
   • Dincis

    Dincis

    Nja un Artis skaitījās Nikam draugs... Arti bija labi ne, ka vainoja tikai Dairi un tev lika mieru?
   • Trakums
    +18 +18 0

    Trakums

    Lai Sintija ar Arti te nevainigos netelo! Domaa ka tagad bez vainas te izpaliks! Smiekligi! Tagad visu runa un vienigi tikai ap Dairi, un tu Aizpurieti malaa staveji un neko neredzeji? Beidz dirst! Lielakais vakara kuditajs esi tu, viss uz tavas sirdsapzinjas tagad bus visu muzu! Un mani izbrina fakts, ka tu esi bijis vienigais draugs tajas svinibas un lidz ar to visslielakais lidzvaininieks saja notikuma! Viss sakas tavas slimas greizsirdibas delj! Saprotama man tava logika, ka gribas vainot Dairi itvisa, jo pats zini kaa delj tas viss sakas..Tava Jubileja muziem tev vilksies lidz ar visam atminam..
   • ..
    +15 +15 0

    ..

    nu D.A. Tak tric par to vai sledziena nebus miris no sitiena.. tapec ari gribas , lai A.A. Butu sitis. kapec nepiemini ka D.A. ar vada komandieri ( Cita persona) verojis Niku? un Dairis sim otram teica tu tak neesi sitejs tikai runatajs ( citeju D.A.) Un Niks to pat isi pirms kautina pastastija.. mhmm bet to gan jau D. pats liecibas godigi nodeva . ari , ka neviens nesaprata par ko D.A. sita tapec ari uzreiz izsauca policiju, jo Niks nebija izdarijis P I L N I G I neko? Tikai DA sievai tas dikti nepatika lamaja visus lauka ( un jau atkal. Ja zini ka tavs kuilis ta uzvedas , tak butu pabridinajusi citus nevis mierigi sedejusi un gaidijusi kamer beidz savus varondarbus) viru tak no darba izmetis.. kriminallieta tak ar teica ka otrs sitis pirmais, nesen tik izbeidzas pieradijumu trukuma del. eksiste karma .. neviens no lieciniekiem nekluses jo tiesi D.A un viņa co ir iemesls kapec Niku nemekleja.. Var tikai tad minet ja A sita tad kapec savaca D. ( gaidam ekspertizi ) bet gan jau Pec kriminalprocesa izbeigsanas vares izstastit ari skali kas un ka. lai veiksme sadzivot ar savu sirdsapzinu Sitejam un vina prieksniekam ( un ari sievam jasaka paldies , jo tas tachu zinaja stastit , kur niks palicis )
   • Labs

    Labs

    Diez vini vispar ir informeti, kas draud par nepaties liecibas sniegsanu.. ? Meli , meli un velreiz meli. No Nika nebija nekadas uzmaksanas , kants sisanas, konflikta par greizsirdibu - NEKĀ. Luk iemesls kapev NEVIENS iznemot kuditaju un siteju (+sievas) nezinaja par ko sita. Pilnigas Mulkibas . Bet sitejam tak iemeslu vajag. Varat pasi likt puzli kopa , kpc vins un vina atbalsta komanda saka to ko saka. Un stundu jau ka bija aizbraucis? ( jus pasi laikam nefiltrejat ko runājāt vakarā uz vietas - VISI) Smiekli nak.. draugi milie. Atceramies ka bez jums bija vel citi cilveki , kuri izsauca policiju , runaja un apkopa Niku. Jusu teiktais ir MELI.
  • Ko ar muļķiem te padarisi

   Ko ar muļķiem te padarisi

   Atcerieties tikai vienu mīļie Daira pajoliņi!!! Balle bija personas skaidrā, kas redzēja un dzirdēja daudz! Arī to, ka Dairis ar savu vada komandieri jau pāris stundas pirms konflikta sekoja Nikam bez Arta līdzdalības, jo Artis neko ne redzēja, ne zināja! Pie tam Niks pats pateica un zināja, ka viņu novēro Tieši Dairis ar savu draudziņu! Bet nu lai ar šo visu tiek gala IDB un karma! Pie tam baumas par Nika pazušanu izplatīja tieši Daira pajoliņi... diez tik kāds bija tam motīvs? Hmm... ka tik vēl Daira kungam nav niezejusas rokas... Pie tam atmazgaties balti mēģina no paša sākuma TIKAI jūsu pajoliņu kompānija! :) Pārējiem nav ko slēpt!!!!
   • Re kā

    Re kā

    Ja tā ir taisnība, un esi liecinieks, tad ceru viss ir izstāstīts izmeklētājiem,jo te tad smird pēc plānota uzbrukuma grupā...
  • Atbilde Re kā
 • Baiba Gaile

  Baiba Gaile

  Nu ka ta var ??Nosit cilvèku un staiga uzbrivám kajám, kas tas par apsurdu ??
  • Baibai

   Baibai

   Nu kurš nosita? Te vienkārši pilns internets piebļauts, katrs izsaka savu viedokli. Iedziļinies lietās - tās ir divas: kautiņš, jeb precīzāk divi kautiņi,kuros abos bija iesaistīts bojāgājušais , bet otrs katrā reizē cits. Taču jaunietis nosala pēc vairākām stundām. Un tā ir jau cita lieta. Jautājums par kautiņiem - kāpēc abos iesaistīts Niks? Pretinieks katru reizi cits …..
 • Galvenais paviāns
  • ...

   ...

   Ko priecājies? Pasēdēs tavs bezdarbnieks līdz tiesai mājas arestā, patēlosi laimīgo ģimeni atkal un tālāk???
   • Galvenais paviāns

    Galvenais paviāns

    Man pofig kur viņš sēž. Man dzērāju kautiņo nevienu nav žēl.
 • loko

  loko

  Izskatās ka tad nemaz nebij tik vainīgs, kā te komentētāji auro. Neticu ka IUB palaistu, ja būtu kaut mazākās šaubas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!