“Nezinu, kā telefons nonāca manā kabatā!” Rozā krāsas mobilais telefons ”iegāž” garnadzi

Pievienot komentāru
“Nezinu, kā telefons nonāca manā kabatā!” Rozā krāsas mobilais telefons ”iegāž” garnadzi
Foto: Rīgas pašvaldības policija

Sestdien, 26. maijā, īsi pirms plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu aizdomīgu vīrieti, kurš pār žogu pārmet sieviešu somiņu un maku.

Pēc savām darbībām kungs steidzīgi devies prom. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Kārtības sargi, ierodoties norādītajā adresē, sastapa izsaucēju, kurš bija devies aizdomīgajam vīrietim pa pēdām. Ziņotājs nespēja nosaukt precīzu mantu izmešanas vietas adresi, taču skaidroja, ka var aizvest līdz izmestajām mantām. Izsaucējs ieaicināts policijas operatīvajā transportlīdzeklī un uzsākta tuvākās teritorijas apsekošana.

Pēc mirkļa aizdomīgais kungs tika pamanīts un apturēts. Pārrunu laikā viņš kategoriski noliedza, ka būtu izmetis kādai sievietei piederošas mantas, uzstājīgi apgalvojot, ka likumsargi saņēmuši maldīgu informāciju.

Vīrietim lūgts uzrādīt savu mantu saturu. Starp tām pamanīts zeltīti rozā krāsas mobilais telefons. Aizdomās turamais apgalvoja, ka tas esot viņa.

Policisti lūdza mobilo ierīci ieslēgt, taču vīrietis nespēja atrast ieslēgšanas pogu. Nedaudz vēlāk vīrietim tomēr izdevās telefonu ieslēgt, taču viņš nezināja PIN kodu. Uzdodot papildu jautājumus par mobilo ierīci, vīrietis pēkšņi mainīja savu versiju, skaidrojot, ka tas tomēr neesot viņa mobilais telefons un viņš nezinot kā mobilā ierīce nonākusi viņa kabatā.

46 gadus vecais vīrietis aizturēts un ievietots policijas operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas nodalījumā. Mirkli vēlāk aculiecinieks norādīja arī precīzu mantu izmešanas vietu. Vienlaikus par notikušo informēta Valsts policija.

Apskatot izmestās mantas, atrasti dokumenti un kartes uz kādas 45 gadus vecas kundzes vārda. Notikuma vietā sagaidīti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.