Komentāri

Šī nedēļa Suntažu puses iedzīvotājiem sākusies ar satraucošu ziņu – Valentīna dienas priekšvakarā vienā no daudzdzīvokļu mājām Dzelmēs notikusi slepkavība. Vietējie par notikušo runā nelabprāt, jo baidās, ka nelielajā miestā viss reiz varot nākt atpakaļ.

Viss sācies, kad darba dienā brīdi pirms pusnakts pie durvīm piezvanījis manāmi satraukts kaimiņš, kurš acīmredzot pirmais iznācis kāpņu telpā un uzzinājis par notikušo. Vīrietis lūdzis nekavējoties sazvanīt vietējo pašvaldības policistu vai piezvanīt 112, jo trešajā stāvā esot atrasts līķis. Visticamāk, pie vainas esot kaimiņienes dēls, kurš atradies turpat līdzās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdi vēlāk notikuma vietā ieradušies mediķi, kuri konstatējuši, ka 62 gadus vecais vīrietis tik tiešām miris un policisti roku dzelžos saslēguši aizdomās turēto. Tāpat Ogres iecirknī nonākusi aizdomās turētā māte, kura pēc notikušā slēpusies pie kaimiņa, un pats kaimiņš, kurš, iespējams, ko zinājis par notikušo.

Vietējie stāsta, ka ģimene salīdzinoši nesen pārcēlusies uz šo mitekli. Iepriekš abi mituši kur lauku sētā, aptuveni piecu kilometru attālumā.

Kāds turpat sastapts jaunietis ”Degpunktā” komandai atklāj, ka nogalinātais, kurš dzīvojis netālajā Juglā, liktenīgajā dienā bija devies uz pagastmāju, kur samaksājis par zemi, un tad atceļā uz mājām nolēmis iegriezties pie savas klasesbiedrenes. Tad nu visi kopīgi nosvinējuši šo tikšanos, kuras laikā arī noticis strīds, kas beidzies ar traģēdiju. Iespējams, vīrs gājis bojā, jo centies aizstāvēt savu paziņu no pašas dēla dūrēm.

Šodien kriminālpolicistu pavadībā namā ierodas arī aizdomās turētais 37 gadus vecais vīrietis, kurš, visticamāk, šeit neatgriezīsies vēl ilgi. Suntažniekam lietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu kā drošības līdzeklis līdz tiesai piemērots apcietinājums.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl