Komentāri

Šī nedēļa Suntažu puses iedzīvotājiem sākusies ar satraucošu ziņu – Valentīna dienas priekšvakarā vienā no daudzdzīvokļu mājām Dzelmēs notikusi slepkavība. Vietējie par notikušo runā nelabprāt, jo baidās, ka nelielajā miestā viss reiz varot nākt atpakaļ.

Viss sācies, kad darba dienā brīdi pirms pusnakts pie durvīm piezvanījis manāmi satraukts kaimiņš, kurš acīmredzot pirmais iznācis kāpņu telpā un uzzinājis par notikušo. Vīrietis lūdzis nekavējoties sazvanīt vietējo pašvaldības policistu vai piezvanīt 112, jo trešajā stāvā esot atrasts līķis. Visticamāk, pie vainas esot kaimiņienes dēls, kurš atradies turpat līdzās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdi vēlāk notikuma vietā ieradušies mediķi, kuri konstatējuši, ka 62 gadus vecais vīrietis tik tiešām miris un policisti roku dzelžos saslēguši aizdomās turēto. Tāpat Ogres iecirknī nonākusi aizdomās turētā māte, kura pēc notikušā slēpusies pie kaimiņa, un pats kaimiņš, kurš, iespējams, ko zinājis par notikušo.

Vietējie stāsta, ka ģimene salīdzinoši nesen pārcēlusies uz šo mitekli. Iepriekš abi mituši kur lauku sētā, aptuveni piecu kilometru attālumā.

Kāds turpat sastapts jaunietis ”Degpunktā” komandai atklāj, ka nogalinātais, kurš dzīvojis netālajā Juglā, liktenīgajā dienā bija devies uz pagastmāju, kur samaksājis par zemi, un tad atceļā uz mājām nolēmis iegriezties pie savas klasesbiedrenes. Tad nu visi kopīgi nosvinējuši šo tikšanos, kuras laikā arī noticis strīds, kas beidzies ar traģēdiju. Iespējams, vīrs gājis bojā, jo centies aizstāvēt savu paziņu no pašas dēla dūrēm.

Šodien kriminālpolicistu pavadībā namā ierodas arī aizdomās turētais 37 gadus vecais vīrietis, kurš, visticamāk, šeit neatgriezīsies vēl ilgi. Suntažniekam lietā par smagu miesas bojājumu nodarīšanu kā drošības līdzeklis līdz tiesai piemērots apcietinājums.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl