Nežēlīga slepkavība Sarkandaugavā – vīrietis sirmgalves acu priekšā ar vismaz 20 naža dūrieniem nogalina savu “pudeles brāli”

Pievienot komentāru
Nežēlīga slepkavība Sarkandaugavā – vīrietis sirmgalves acu priekšā ar vismaz 20 naža dūrieniem nogalina savu “pudeles brāli”

Pirms dažām dienām Sarkandaugavā noticis tik nežēlīgs noziegums, par kādu nenākas dzirdēt bieži. Kāds vīrietis sirmas sieviņas acu priekšā burtiski pienaglojis pie grīdas savu “pudeles brāli” un pēcāk veicis vēl veselu virkni šausminošu darbību, kas normālam cilvēkam, liek šausmās notrīsēt.

Viens no Ziemeļu ielas koka namiem, nu glabās patiesi baisu stāstu par asiņainu un pagalam nesaprotamu noziegumu. Pagājušajā piektdienā, vienā no otrā stāva mitekļiem nogalināts kāds 69 gadus vecs vīrietis, kurš bija atnācis ciemos pie sava 49 gadus vecā pudeles brāļa. Apkārtējie par notikušo uzzinājuši, kad pie mājas piestājuši vairāki policijas auto un sētā iebrāzusies specvienība.

Likuma sargi, kuri turpat notikuma vietā roku dzelžos saslēguši slepkavu atzīst, ka aizdomās turētais nekur nav bēdzis un arī pēcāk nonākot policijas iecirknī nav pat noliedzis izdarīto.

Nozieguma vietā “Degpunktā” komanda sastop 80 gadus veco pensionāri Dzidru, kuras dzīvoklī pēdējos pāris gadus mitinājies, nu aizturētais slepkava. Kundze, stāvot uz milzīgas finiera plāksnes, kas nolikta uz grīdas, lai piesegtu milzīgo asins peļķi, stāsta, ka atļāvusi vīrietim, pie viņas apmesties, apmaiņā pret palīdzību mājas solī. Apakšīrnieks palīdzējis sagādāt malku un palīdzējis citos saimnieciskos jautājumos, par to pretim saņemot pajumti.

Sarunas gaitā sirmā sieviņa atklāj, ka šausminošie notikumi risinājušies laikā, kamēr viņa atradusies mājās. Vīrieši cilājuši grādīgās dziras, līdz kādā mirklī abu starpā izcēlies strīds, kas iztraucējis viņu no snaudas.

“No sākuma viņš teica: ”Ver vaļā muti! Atver muti!” Bet otrs atbildēja: ”Toļik, kapēc man tas jādara, es taču neko sliktu neesmu darījis. Kāpēc man vērt vaļā muti?” ”Atver muti! Atver muti!”” šaušalīgos notikumus atceras sirmgalve.

Kā risinājušies notikumi pāris, turpmākajās minūtēs un kādēļ, sieviete nespēja paglābt atnācēju no uzbrukuma mums neizdodas izdibināt, taču jau brīdi vēlāk, sirmgalve esot ieraudzījusi ciemiņu guļam zemē milzu asiņu peļķē, turpat pāris metru attālumā no viņas gultas.

Savu neprāta uznācienu Toļiks pabeidzis demonstratīvi pietupjoties un nokārtojoties turpat istabas vidū, savukārt pēc tam, pats devies pie sirmgalves aprūpētājas, kura dzīvo turpat netālu un pēcāk arī izsaukusi policiju.

“”Es viņam teicu: ”Toļik, būs tagad darīšanas ar policiju.” ”Es pats ieiešu.” Viņš iedams uz policiju, vai viņš bija aizgājis līdz turienei, vai ne, iegājis pie tās kundzītes, kura mani apkopj un stāstījis: ”Vai! Cik man grūti bija!” Kundze jautāja: ”Kas notika?” ”Viņam kakls bija tāds kā no gumijas, nekādi nevarēju sagriezt!”” stāsta sirmgalve.

Šobrīd Toļiks jau apcietināts un domājams, vismaz tuvākos pārdesmit gadus viņu brīvībā neredzēt. Par “pudeles brāļa” nonāvēšanu un līķa apgānīšanu vīrietim draud pat mūža ieslodzījums. Policisti neslēpj, ka uz aizturētā sirdsapziņas jau ir vairāki noziegumi, tostarp slepkavība. Lai noskaidrotu, vai aizdomās turētais ir pie pilna prāta, šobrīd viņam nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze.