Neveikla zādzība Rembatē – garnadži ielaužas pastā, taču smago seifu pamet turpat netālu zālājā

6 komentāri
Neveikla zādzība Rembatē – garnadži ielaužas pastā, taču smago seifu pamet turpat netālu zālājā
Foto: Ekrānuzņēmums

Nelielajā Rembates ciemā apzagta vienīgā pasta nodaļa – zagļi paspējuši atlauzt logu un izcelt smago pasta seifu pagalmā. Zagļu kompānija veikusi tikai nelielu ceļu posmu, jo zādzība izgāzās – garnadži, šķiet, nebija sagatavojušies tam, ka guvums būs tik smags un to būs grūti panest.

Rembate ir ciems Ķeguma novadā, un tajā ir aptuveni 900 iedzīvotāju. Blakus ciema bibliotēkai atrodas vienīgais apkārtnes pasts, kurā atradās seifs ar vērtīgu saturu. Pagājušajā nedēļā vēl nenoskaidroti ļaundari, atspiežot pasta nodaļas logu, iekļuva telpās, cerībā, ka izdosies seifu aiznest uz kādu klusāku vietu, kur to varētu atlauzt un paskatīties, kas tajā tiek glabāts.

Vietējie iedzīvotāji zina stāstīt, ka naktī, kad notikusi ielaušanās, dzirdēta signalizācija. Seifā atradās vairāk nekā 800 eiro, kā arī zīmogi un divi mobilie telefoni. Tiesa, par spīti centieniem, zagļi pie labumiem tā arī netika. Pašiem vien zināmu iemeslu dēļ zagļi seifu, kādu gabaliņu panesot, atstāja to netālu no pasta ēkas mētājamies pļavā.

Iespējams, seifs vienkārši bijis pārāk smags – garnadži plānoto posmu līdz automašīnai nav spējuši veikt, pirms ieradās apsardzes darbinieki, tāpēc nācās bēgot glābties no soda. Vietējie stāsta, ka tie, visticamāk, nav bijuši no tuvējās apkārtnes.

Rembates iedzīvotājiem uz kādu laiku liegta iespēja sūtīt vēstules – pasta nodaļa neveiklā zādzības mēģinājuma dēļ līdz 29. jūnijam būs slēgta.

6 komentāri