Nepatīkams incidents Rīgā: izskan informācija, ka konflikta laikā, iespējams, sadurta sieviete

1 komentārs
Nepatīkams incidents Rīgā: izskan informācija, ka konflikta laikā, iespējams, sadurta sieviete
EKRĀNUZŅĒNUMS

Par spīti vardarbīgam uzbrukumam un gūtiem ievainojumiem, kāda sieviete Rīgā atteicās no mediķu un policijas palīdzības. Cietusī, iespējams, tika sadurta, bet ļaundari saukt pie atbildības viņa nevēlējās.

Dienas vidū vienā no Matīsa ielas mājokļiem notika fiziska izrēķināšanās. Kāds bija uzbrucis sievietei, kas dzīvo pirmajā stāvā, un viņu ievainojis. Incidents risinājās aiz slēgtām durvīm, jo pat blakus mitekļu iedzīvotāji neko nenojauta.

Mediķi un likumsargi esot pulcējušies pie dzīvokļa, kurā mitinās divas sievietes un vīrietis. Viņu savstarpējās attiecības apkārtējiem nav skaidras. Vietējie gan stāsta, ka vīrietis regulāri manīts alkohola reibumā.

Par spīti iespaidam, ka telpās notiek pārmērīga alkohola lietošana, kaimiņi esot miermīlīgi un tračus nerīko, taču trešdien tas mainījās. Oficiāli neapstiprināta informācija vēsta, ka viena no sievietēm sadurta ar nazi. Cietusī gan nevēlējās tam pievērst likuma sargu uzmanību.

“Sieviete kategoriski atteicās no medicīniskās palīdzības saņemšanas, kā arī nevēlējās būt par cietušo un sniegt policijai liecības. Šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi,” informē policijā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā