Neparastu vietu cienītājiem Rīgā jauna “aizraušanās”

Komentāri

Ja vēl pirms neilga laika Rīgā Gaiļezerā nepabeigtais un pamestais dzemdību nama korpuss pie sevis sauca pašnāvniekus, pārgalvjus, slēpņotājus un “selfiju” fotogrāfus, tad šī vieta, šķiet, jau apgūta un kļuvusi garlaicīga. Tagad visi, kam nav slinkums un prātiņu velns dīda, dodas uz Imantu – bijušo Radiotehnikas rūpnīcu. Turklāt šī sērga, neskatoties uz žogiem un apsardzi, kļuvusi neapturama.

Nofotografēties mistiskā graustā vai uz tā jumta ar Rīgas ainavu fonā vilina daudzus jauniešus un arī pieaugušos, kuri prātā vēl nav izauguši no tīņu vecuma. Teritorijas apsargs sūta “sveicienus” visiem, kuri taisās nākt ciemos. Sist jau nesitīšot, bet ziepes būs lielas – apsola vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet patiesībā jau cilvēkiem būtu jāsaprot, ka apsardze šeit ir viņu pašu drošībai. Jo, kā likums, līšana pamestos objektos beidzas ar kritieniem no liela augstuma, smagām traumām vai pat nāvi.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl