“Nenesu prom, tikai gribēju ceļam pāri pārlikt un viss”; būvlaukumā Iecavā notver būvmateriālu zagli

1 komentārs

Iespējams, pēdējo mēnešu dīkstāve darba tirgū cilvēkus bezcerīgā situācijā novedusi līdz pat zagšanai, vēsta raidījums “Degpunktā”. Policija pieķērusi kādu vīrieti, apzogot būvlaukumu Iecavā.

Nakts vidū Iecavas kārtības sargi saņēmuši ziņu, kas likusi pasteigties – pilsētiņā sirojot garnadzis! Protams, saņemot šādu ziņu, uz notikuma vietu devusies tuvākā policijas ekipāža, taču, drīz vien nonākot Lauku ielā, nekas nav liecinājis par noziegumu – viss bijis tukšs un kluss, un ielā nav bijusi sastopama neviena dzīva dvēsele.

“Pieļaujot, ka zaglis var atgriezties, mašīna tika nolikta neuzkrītošā vietā. Pēc kādām 40 minūtēm ieradās vīrietis, pārliecinājās, ka neviens viņu neredz, uzlika uz pleciem caurules un gāja projām,” stāsta Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis

Likumsargu pēkšņā parādīšanas no slēpņa bijusi tik negaidīta, ka garnadzis pat nav mēģinājis mukt. Vīrietis turpat aizturēts, saslēgts roku dzelžos un nonācis aiz restēm.

Policista saruna ar vīrieti

Policija: Cik caurules aiznesi jau mājās?

Vīrietis: Tikai pirmā.

Policija: Iepriekš arī vienu aiznesi?

Vīrietis: Nē, nenesu. Es tikai gribēju ceļam pāri pārlikt un viss. Godīgi. Gribēju ceļam pāri pārlikt, lai neviens nebraukātu.

Tomēr lielākais pārsteigums šajā stāstā vēl tikai sekojis, pēc tam, kad notikuma vietā ieradušies būvnieki un atklājies, ka nakts aizsegā ir pazudis krietni vairāk nekā tikai pāris caurules.

“Kopējais zaudējums uz to brīdi, ko noskaidroja būvuzņēmējs, ir ap diviem tūkstošiem eiro. Protams, nav teikts, ka to ir izdarījis viņš viens, mēs tam neticam, bet viņš tika aizturēts,” norāda Dzenis.

Tā kā šajā stāstā ir vairāk jautājumu nekā atbilžu, visticamāk, kriminālpolicistiem vēl nāksies krietni palauzīt galvu, lai saprastu, kas tad patiesībā noticis, cik daudz būvmateriālu ir uz aizturētā sirdsapziņas un kur tad palicis viss pārējais.